17 būdų mąstyti plačiau

17 būdų mąstyti plačiau

Deja vis dar dažnai tenka sutikti žmonių, kurie yra tiek smarkiai užsisukę savo darbuose, kad jų pasaulėžiūra yra labai susiaurėjusi ir kartais jie nepastebi galimybių, kurios būna jiems tiesiog po nosimi.

Arba jų mąstymą staiga apriboja užvaldžiusi baimė, nerimas kylantis iš situacijos, kurioje yra daug neapibrėžtumo, netikrumo jausmas pradeda riboti jų galimybes mąstyti plačiau ir matyti dalykus ir rasti sprendimu, kuriuos galbūt būdami ne tokioje įtemptoje situacijoje jie pastebi kuo puikiausiai.

Ir vienu ir kitu atveju, tai trukdo atrasti daugiau galimybių..galimybių augti, galimybių siekti kažko daugiau, galimybių keistis, galimybių uždirbti daugiau, būti sveikesniais, galimybių būti geresniais ekspertais savo sferoje, galimybių būti geresniais žmonėmis…Beje vienas iš bruožų, skiriančių sėkmingus žmones, verslininkus, nuo ne tokių sėkmingų – gebėjimas pamatyti daugiau nei kiti.

O juk viskas ko tam reikia, tai tiesiog pradėti mąstyti plačiau.

Ar Jūs norėtumėte išmokti mąstyti plačiai? Neseniai teko skaityti vieną įdomų straipsnį apie tai, tad norėčiau pasidalinti su Jumis 17 patarimų, kaip tai padaryti.

Juk  jeigu Jūs pradėsite mąstyti plačiau, Jūs greičiau pasieksite savo tikslus ir susikursite savo svajonių gyvenimą.

Taigi, štai 17 būdų, kurie padės Jums. Už juos norėčiau šį tą gauti iš jūsų 🙂 Jeigu manote, kad šie patarimai gali būti Jums naudingi, spauskite mygtuką „patinka“ žemiau ir iš karto juos pamatysite.

Prisijunkite prie diskusijos!

Mielai dalinkitės šiuo straipsniu su savo draugais, ir žinoma man įdomu sužinoti, kuris iš patarimų Jums patiko labiausiai? Kuris iš jų davė Jums daugiausia įžvalgų arba labiausiai padėjo? Pakomentuokite komentaruose!

Ar tai buvo naudinga? Jeigu taip, būsiu dėkingas, jeigu pakomentuosite ir pasidalinsite straipsniu Facebook.

NORITE GAUTI TOKIUS STRAIPSNIUS?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Prisijunkite prie kitų skaitytojų, kurie jau gauna mūsų naujienlaiškį ir mokykitės to, kaip kurti savo verslą, ugdyti asmenybę ir siekti užsibrėžtų tikslų.
Mes nekenčiame SPAM. Jūsų el. pašto adresas ar kiti duomenys nebus perduoti ar parduoti jokiems kitiems asmenimis.
Jurijus Clavas
Sekite mane:

Komentarai