5 svarbios tiesos norintiems pasiekti finansinę laisvę

5 svarbios tiesos norintiems pasiekti finansinę laisvę

Dauguma svajoja turėti nuosavą verslą ir uždirbti milijonus. Gyvenimo būdo pokyčiai ir finansinė laisvė, įgyjama sėkmingai tai pasiekus, yra pakankamai patraukli daugeliui.

Klausimas, kaip tai padaryti? Žemiau pasidalinsiu 5 esminiais veiksniais, būdingais visiems savo jėgomis pasiekusiems finansinę sėkmę žmonėms. Jais neseniai pasidalino vienas iš mano draugų, mentoriųCalvin Becerra, kuris yra vienas iš sėkmingiausių tinklinės rinkodaros verslininkų pasaulyje, patenkantis į TOP50, ir viską pasiekęs savo jėgomis. Tad jis tikrai žino ką sako, štai jo mintys šiuo klausimu:

„1: Susiraskite tikrą mentorių

Taisyklė Nr. #1: Investuokite į save ir susiraskite patikrintą mentorių. Dažnai, ypač Namų Verslo industrijoje, žmonės naudoja „Vieno žmogaus armijos“ būdą ir stengiasi pasiekti sėkmę vieni. Tai visiškai neturi prasmės. Duosiu Jums pavyzdį:

Jūs norite išmokti žaisti krepšinį. Jūs niekada nežaidėte jo iki tol, tačiau tikrai labai norite išmokti. Jūs turite tris pasirinkimus – Mokytis iš Maiklo Džordano, mokytis iš Koby Brainto, arba išmokti pačiam. Žinoma Jūs pasirinktumėte Džordaną arba Koby

Tas pats ir Jūsų Namų ar Tradiciniame Versle! Raskite mentorių ir Jūs dramatiškai padidinsite savo sėkmės šansus!

2: Nesėkmės tampa stiprybėmis

Kai koks nors sėkmingas žmogus kalba nuo scenos kompanijos renginyje, mes automatiškai manome, kad viskas ką padarė šis asmuo veikia. Realybėje, visiškai atvirkščiai.

Sėkmingi žmonės mėgina daugiau dalykų nei vidutinis žmogus, todėl natūraliai jie atranda ir daugiau tikrai veikiančių dalykų. Kuo daugiau dalykų jie priverčia veikti, tuo daugiau sėkmės jie atneša į savo verslą. O iš dalykų, kurie neveikia, sėkmingi žmonės išgauna savo didžiausias pamokas…Taigi nebijokite klysti savo kelyje į sėkmę! 

3: Viena plyta vienu metu (nuoseklumas)

Sėkmingi žmonės supranta nuoseklumo esmę ir suvokią, kad Roma buvo statoma ne per vieną dieną. Tam, kad pasiekti bet kokį tikslą, Jums reikia nuo kažko pradėti. Mąstymo būdas „plyta po plytos“ nukelia Jus 3 žingsnius į priekį, vietoje to, kad daryti 1 žingsnį pirmyn ir 3 atgal.

Kadangi Jūs nuosekliai kuriate savo verslą po vieną plyta vienu metu, greitai Jūs žvelgsite atgal ir matysite, kaip kiekviena iš plytų nugulė į Jūsų Romos fundamentą.

4: Tikėkite tuo anksčiau nei pamatysite

Ar kada kalbėjote su kuo nors apie namų verslą ir jo atsakymas buvo „pažiūrėsiu ar tai veikia ir tuomet duosiu tau žinoti“. Toks mąstymas nepadarys Jus turtingais.

Jūs turite turėti tikėjimą ir viziją tuo, ką darote, dar gerokai prieš tai, kai iš tikro įsitikinsite, kad tai veikia. Šių dienų visuomenėje mes taip įpratę prie momentinio atlygio, jog pasikliauti procesu ir savo pačių įgūdžiais, siekiant ilgalaikio tikslo yra ne taip lengva. Jeigu Markui Zuckerbergui reikėtų pamatyti Facebook sėkmė anksčiau, nei jis patikėjo ja, atsitiktų vienas iš dviejų dalykų – Facebook neegzistuotų arba kitas verslininkas patikėtų viziją ir sukurtų Facebook.

Kai Jūs turite viziją ir apjungiate ją su kitais, aukščiau išvardintais veiksniais, niekas Jūsų nesustabdys!

5:  Pradėkite nuo nulio

Daugumos savadarbių milijonierių praeitis yra kukli. Jie pradėjo nuo nulio arba buvo visiškai bankrutavę. Imant mane patį, kaip pavyzdį, aš buvo ant bankroto ribos, jaunas ir kvailas, ir visiškai neturėjau jokių santaupų. Taigi, kai Jūs matote sėkmingus žmones, supraskite, kad taip nebuvo visada jų kelyje. Įprastai jie išgyveno sunkius laikus ir privertė, kad tai suveiktų jų naudai.

Jeigu Jūs rasite mentorių, priimsite klaidas, kaip savo stiprybes, naudosite „plyta po plytos“ mąstymą, jeigu Jūs tikėsite sėkme, anksčiau nei ją pamatysite, ir jeigu Jūs suprasite, kad žmonių praeitis yra kukli ir jie vis tiek tai padaro (eliminuodami visus pasiteisinimus), JŪS tikrai galite tapti savadarbiais millijonieriais.“

Ar tai buvo Jums naudinga?

Mielai dalinkitės šiuo straipsiu su savo draugais, ir žinoma man įdomu sužinoti ar tai buvo naudinga? Kokia yra jūsų patirtis? Komentuokite ir pasidalinkite.

NORITE GAUTI TOKIUS STRAIPSNIUS?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Prisijunkite prie kitų skaitytojų, kurie jau gauna mūsų naujienlaiškį ir mokykitės to, kaip kurti savo verslą, ugdyti asmenybę ir siekti užsibrėžtų tikslų.
Mes nekenčiame SPAM. Jūsų el. pašto adresas ar kiti duomenys nebus perduoti ar parduoti jokiems kitiems asmenimis.
Jurijus Clavas
Sekite mane:

Komentarai