Apie mane

Aukite, veikite

ir pasiekite išskirtinių rezultatų
Sveiki, esu Jurijus Clavas verslininkas, investuotojas, mokymų lektorius. Aš žinau, ką reiškia sukurti verslą, jį prarasti, vėl sukurti, ką reiškia būti verslo savininkau, bei būti atsakingau už žmones, kurie jame dirba. Až žinau, kas yra investavimas, daugybiniai pajamų šaltiniai ir tai, ko taip siekia dauguma žmonių - pasyvios pajamos. Taip pat, aš žinau, kad šiais laikais galimybių kurti verslą, uždirbti pajamas kitais, nei tik samdomas darbas būdais, yra šimteriopai daugiau nei prieš 10, 20, 50 metų. Esu tai patyręs savo kailiu, pasimokęs iš savo darytų klaidų, sulaukę svaiginančios sėkmės, bet taip pat ne kartą kentęs ir skaudžių nesėkmės smūgių. Praktika ir patirtis versle, pasyvių pajamų kūrimas – ta mano gyvenimo dalis. O savo patirties perdavimas – mėgstama veikla ir vienas iš gyvenimo tikslų.

Aš nuoširdžiai manau, kad vystydamas savo verslą, žmogus tampa geresniu: išmintingesniu, protingesniu, kilnesniu ir laimingesniu. Bet kuriuo atveju, jeigu Jūs pamėginsite, turėsite du variantus: arba pavyks, arba ne. O jeigu nieko nedarysite, tai variantas visada tik vienas.

Tik nuo Jūsų priklauso ar pasieksite tų rezultatų, kurių trokštate savo gyvenime!

Kuo tai naudinga jums?

Pasinaudokite mano turimomis žiniomis ir patirtimi
"Šaunu, džiaugiuosi už jus“, galite pagalvoti Jūs, “tačiau kuo tai naudinga man?" Aš skiriu daug savo laiko ir jėgų tam, kad dalintis savo sukaupta patirtimi. Dėka mano jau padarytų klaidų, Jums nereikės daryti savų. Aš skiriu daug laiko ir pinigų, tam, kad įvairiose gyvenimo srityse išmokti veikiančių rezultatų pasiekimo būdų; Jūs turite galimybę perimti šią patirtį, o tuo pačiu, sutaupyti savo laiką ir pinigus. Tam, aš rašau straipsnius, knygas, vedu seminarus,mokymus, kuriu mokomuosius kursus, teikiame asmenines konsultacijas bei koučingo sesijas – ten aš dalinuosi savo išmėgintomis nuosekliomis strategijomis, kurios realiai veikia. Jūs galite gauti visas šias strategijas, reiškia, galite sukurti savo verslą „ant žemės“ ar internete, arba susikurti papildomus pajamų šaltinius iš investicijų.