Apie mus

[notification type=“alert-info“ close=“false“ ]

Kas mes?

Sveiki, mes  Jurijus Clavas ir Jekaterina Clavienė, mes esame šio projekto autoriai, verslininkai. Mes žinome, ką reiškia sukurti verslą nuo nulio, ką reiškia būti verslo savininkais, bei būti atsakingais už žmones, kurie jame dirba. Mes žinome, kas yra infoverslas, ir tikrai uždirbame jame neblogus pinigus. Taip pat, mes žinome, kas yra tinklinė rinkodara, ir galime savo patirtimi patvirtinti, kad šis verslas irgi veikia ir jame mes irgi uždirbame pingus. Mes žinome visų šių verslo formų privalumus ir trūkumus, nes esame visus juos išbandę savo kailiu, pasimokę iš savo darytų klaidų, sulaukę svaiginančios sėkmės, bet taip pat ne kartą kentę ir skaudžių nesėkmės smūgių. Praktika ir patirtis versle – ta mūsų gyvenimo dalis. O savo patirties perdavimas – mėgstama veikla ir vienas iš gyvenimo tikslų.

Mes nuoširdžiai manome, kad vystydamas savo verslą, žmogus tampa geresniu: išmintingesniu, protingesniu, kilnesniu ir laimingesniu. Bet kuriuo atveju, jeigu Jūs pamėginsite, turėsite du variantus: arba pavyks, arba ne. O jeigu nieko nedarysite, tai variantas visada tik vienas.

Kuo tai naudinga Jums?

„Šaunu, džiaugiuosi už jus“, galite pagalvoti Jūs,“tačiau kuo tai naudinga man?

Mes skiriame daug savo laiko ir jėgų tam, kad dalintis savo sukaupta patirtimi. Dėka mūsų jau padarytų klaidų, Jums nereikės daryti savų. Mes skiriame daug laiko ir pinigų, tam, kad įvairiose gyvenimo srityse išmokti veikiančių rezultatų pasiekimo būdų; Jūs turite galimybę  perimti šią patirtį, o tuo pačiu, sutaupyti savo laiką ir pinigus. Tam, mes rašome straipsnius, knygas, vedame seminarus, kuriame mokomuosius kursus, teikiame asmenines konsultacijas bei koučingo sesijas – ten mes dalinamės savo išmėgintomis nuosekliomis strategijomis, kurios realiai veikia. Be to mes nuolat priimate norinčius prisijungti prie mūsų tinklinės rinkodaros verslo komandos ar tapti mūsų infoverslo partneriais ir tampame jų mentoriais. Jūs galite gauti visas šias strategijas, reiškia, galite sukurti savo verslą „ant žemės“ ar internete, arba smarkiai padidinti jau turimo verslo pajamas.

[/notification] [toggles class=“yourcustomclass“] [toggle title=“Trumpai apie mus“ class=“in“]

Jurijus ClavasAš, Jurijus Clavas, gimiau 1981 metais Vitebsko mieste, Baltarusijoje, tačiau 3 metų su tėvais persikėliau gyventi į Lietuvą, nuostabų Trakų miestelį. Šiuo metu gyvenu Vilniuje.

Nuo pat vaikystės vis svajojau tapti sėkmingu žmogumi, pasiekti didelių laimėjimų. Bet vis nežinojau nuo ko pradėti. Kai man tėvai 10 metų gimtadieniui padovanojo kompiuterį, nusprendžiau tapti programuotoju, nes tikėjau, kad taip galėsiu daug uždirbti. Taip savo gyvenimą surišau su  informatikos specialybe.

Baigęs universitetą ir įgyjęs informatiko specialybę, kartu su draugais įkūriau savo pirmąją įmonę. Tikėjau, kad taip pasieksiu savo tikslus bei tapsiu finansiškai nepriklausomu. Deja kaip dažnai nutinka „žaliems“ verslininkams, viskas susiklostė ne taip palankiai ir mums teko išsiskirstyti kiekvienam savo keliais.

Tačiau noras pasiekti finansinę nepriklausomybę, turėti tvirtą pagrindą po kojomis niekur neišgaravo. Todėl vis ieškojau būdų kaip tai įgyvendinti. Perskaičiau ne vieną populiarių finansinės sėkmės mokytojų Bodo Shaferio, Roberto Kiosakio knygą.

Supratau, kad reikia siekti  turėti ne vieną, o kelis pajamų šaltinius, geriausia pasyvius, ugdyti save kaip ekspertą. Būtent tai leis pasiekti mano tikslus. O kai sutikau savo mylimąją Jekaterina, kurios tikslai buvo visiškai tokie patys ir net papildė mano, supratau, kad tai tikrai įmanoma. Ypač, kai šalia artimas sielai žmogus.

O aš, Jekaterina, gimiau Vilniaus mieste. Čia gyvenu iki šiol.

Baigiau Baltijos Rusų Institutą Rygoje. 2004 metais gavau bakalauro laipsnį, o 2006 – ekonomikos mokslų magistrą.

Mano specializacija – personalo valdymas. Kadangi  mokiausi vakariniame kurse, turėjau galimybę dirbti jau nuo 18 metų. Tai buvo linijiniai darbai. Aš kilau karjeros laiptais labai sėkmingai, pradėjau nuo paprastos sekretorės ir baigiau kompanijos direktoriaus pavaduotoja. Aš dirbau įvairiuose tradicinio verslo sferose: švietimo, gamybos, pardavimų, paslaugų. Bet visa tai buvo tik laiko mainai į pinigus. Bet aš visada žinojau, kad nenoriu dirbti  ir uždirbti pinigus kažkam.

Aš visada norėjau sukurti savo nuosavą verslą, kad turėti galimybę pačiai planuoti savo laiką, uždirbti tiek pinigų, kiek aš užsitarnavau ir nepriklausyti nuo nieko, kad ir kas tai būtų. Be to, aš nemėgstu anksti keltis, o būdama savo laiko šeimininke, aš galėsiu jį tvarkytis savo nuožiūra. Todėl, po vaiko priežiūros atostogų, aš nusprendžiau pakeisti savo gyvenimo būdą. Atskiras „ačiū“ mano buvusiam darbdaviui – Viktorui, už tai, kad jis neleido man grįžti atgal į „žiurkių ratą“, savo buvusią darbo vietą. Tam padėjo krizė. Krizė – kaip aš mėgstu šį žodį!

Krizė – tai ne situacija rinkoje,  tai mūsų požiūris į situaciją rinkoje. Tai laikas, kai atsiveria galimybės. Tai laikas, kai rinkoje viskas atsistoja į savo vietas, ir aš nusprendžiau įkurti savo nuosavą verslą. Aš nusprendžiau – aš tai padariau! Dabar aš sėkmingai vystau savo verslą [/toggle] [toggle title=“Mūsų mokytojai“ class=“in“]

Siekdami mokyti kitus, pastoviai siekiame tobulėti ir patys. Tam daug investuojame į savo įgūdžių ir asmenybės ugdymą, stengdamiesi mokytis iš geriausių savo srities žinovų. Apie juos plačiau galite pasiskaityti čia.

[/toggle] [toggle title=“Mūsų veikla skaičiais“ class=“in“]
  • Daugiau nei 7000  prenumeratorių mūsų projektų ryšio kanaluose (el.paštas, soc. tinklai).
  • Daugiau nei 10 unikalių autorinių nuotolinio mokymo kursų bei programų.
  • Šimtai teigiamų atsiliepimų apie mokymų metodikas.
  • Vestų mokymų, seminarų, webinarų bendra trukmė viršija daugiau nei 700 valandų 
[/toggle] [/toggles]

Su pagarba,

Jurijus Clavas ir Jekaterina Clavienė

+370 686 868 33

+370 604 36656

Skype:

My status

  My status

Komentarai