Mūsų mokytojai

2006 metais, mes stipriai susidomėjome asmenybės tobulėjimo ir saviugdos, finansinio raštingumo tematika. Tais metais mes perskaitėme Bodo Schaeferio knygą „Milijonas per 7 metus arba kelias į finansinę laisvę“. Nuo to laiko mes priėmėme sprendimą pastoviai tobulėti ir mokintis. Pradėjome skaityti šių sferų knygas, lankytis seminaruose…

…ir tvirtai įsiminėme vieną svarbią tiesą: „Jeigu norit užlipti į kokį nors kalną, bendrauk su tais, kas jau stovi ant to kalno“. 

Todėl visuomet stengiamės mokytis iš vienų geriausių savo srities ekspertų, kurie yra mūsų mokytojai, įkvėpėjai, tad norėtume juos pristatyti ir Jums.

Finansinis raštingumas ir investavimas

Robertas Kiyosakis – pasaulinio garso multimilijonierius, žinomas savo knygomis apie finansinį raštingumą tapo mūsų vedliu į finansų pasaulį. Gilindamiesi į jį padedant Roberto filosofijai ir metodikai, mes atrandame vis daugiau ir daugiau galimybių kelyje į mūsų finansinę laisvę. 2010 metais mes pradėjome Lietuvoje rengti Roberto sukurto žaidimo Pinigų srautas klubus, o 2012 metais tapome sertifikuotais RichDad metodikos lektoriais, taip pat dalyvavome Roberto Kiyosakio ir jo patarėjų komandos vizito į Rusiją organizavime.

Robertas yra žinomas tokių bestselerių, kaip “Turtingas tėtis, vargšas tėtis”, “Pinigų kvadrantas”, “Verslo mokykla”, „21 amžiaus verslas“ ir kt. autorius. Šios knygos yra parduodamos visame pasaulyje didesniu kaip 26 milijonų tiražu. Jo pirmoji knyga “Turtingas tėtis, Vargšas tėtis” žinoma, kaip bene didžiausias visų laikų finansinis bestseleris, keletą metų neišnykdavęs iš The New York Times, BusinessWeek, The Wall Street Journal, USA Today ir kitų žurnalų skelbiamų bestselerių sąrašų.

Roberto kompanija RichDad visame pasaulyje užsiima ne tik knygų leidyba, bet ir vykdo finansinio raštingumo didinimo programas, naudodama labai efektyvią mokymų metodiką. Mokymuose mokoma asmeninių finansų ir verslo sėkmės, naudojant R. Kiyosakio knygų ir kitų mokymo produktų informaciją, kartu su Pinigų srautas 101 žaidimu.

Būtent Robertas, savo knygų bei mokymų dėka bei jo metodikos dėstytojai Ron Salvador, Vallo Arumae atvėrė mums gilesnį verslo suvokimą ir tinklo galią.

456748 10150989996819306 1421907378 o

Su Robertu Kijosakiu VIP mokymų Maskvoje metu.

Verslas

Verslas nuolat reikalauja mokytis ir tobulėti. Juo labiau, kad vienas iš mūsų verslų yra tinklinė rinkodara, su kuria pirmą susipažinome prieš 5 metus, ir dabar sėkmingai vystome su kompanija Melaleuca. Sėkmė šiame versle, greičiausiai dar daugiau nei kituose, remiasi nuolatiniu asmenybės ugdymu.

Tad šios profesijos bei verslo vingrybių mes irgi mokomės iš geriausių šios srities atstovų. Jų yra net keletas, su jais mes draugaujame, bendraujame ir žinoma mokomės iš jų.

Randy Schroederis  – Randy yra vienas iš žinomiausių tinklinės rinkodaros industrijos atstovų, per daugiau nei 20 metų šioje industrijoje uždirbęs virš 30 milijonų dolerių, jo didelė patirtis ir įgūdžiai bei sukurta sistema leido dideliam jo komandos partnerių skaičiui taip pat pasiekti įspūdingų rezultatų. 2013 metais Randy buvo žurnalo Obtainer apdovanotas Geriausio metų tinklodarininko titulų.

Randy yra ne tik puikus verslo mokytojas, jis taip pat yra ir vienas iš geriausių gyvenimo harmonijos pavyzdžių ir įkvėpiantis to pavyzdys.

Mus žavi jo sukaupta patirtis, skleidžiama šiluma ir vidinė rimtis.

464040 10150915603959306 1077932019 o

su Randy Schroeder Varšuvoje

Vallo Arumae – mūsų draugas, partneris ir mokytojas. Vallo Arumäe daugiau nei 3 metus buvo Roberto Kiyosakio globalioje komandoje, yra sertifikuotas RichDad dėstytojas, verslininkas.

Vallo buvo komandos, kuri pradėjo Oficialią PINIGŲ SRAUTO Klubų veiklą Europoje, narys. Estijos komanda turėjo antrą pagal dydį dalyvių skaičių pasaulyje, kurie kas savaitę rinkdavosi į PINIGŲ SRAUTO Klubų susitikimus. Jo klubas taip pat pasiekė Pasaulio rekordą už vienu metu Oficialiame PINIGŲ SRAUTO Klubo susitikime dalyvavusių žmonių skaičių. Tapęs komandos nariu, Vallo dalyvavo visuose Roberto Kiyosakio 3-jų dienų renginiuose JAV, mokydamasis tiesiogiai iš Roberto ir Kim Kiyosaki, Blair’o Singler’io, Waine’o Palmer’io, Mike’o Maloney ir daugelio kitų.

Vallo keliavo po visą pasaulį vesdamas PINIGŲ SRAUTO© Žaidimus skirtinguose šalyse, tokiose kaip Vokietija, Lenkija, Jungtinė Karalystė, Izraelis, Rusija, Ukraina ir Estija. Jis taip pat yra vienas iš keleto žmonių, vedusių PINIGŲ SRAUTO© Žaidimą Rich Dad kompanijos centrinėje būstinėje Arizonoje. Vallo yra vienas iš Invisible99 kompanijos steigėjų, pasaulinės kompanijos, kurios misija yra įkvėpti ir transformuoti pasaulį per verslumą bei atverti akis į tai kas slypi po šiuo žodžiu, ką galima ten rasti ir sukurti.

150548 4018817268818 254015859 n

su Vallo Arumae,  Calvin Becerra Lietuvoje

14370 437353682990288 94478101 n

su Vallo Arumae San Diege

Mes džiaugiamės turėdami tokius mokytojus, kurie padeda mums ugdyti reikalingus įgūdžius, todėl nuolat stengiamės plėsti jų ratą bei tapti ne tik jų mokiniais, bet ir gerais draugais.

Komentarai