Internetinis kursas

praktinė 4 savaičių programa
"infoverslo ABC"

nuo idėjos iki produkto

Kaip sėkmingai pradėti savo infoverslą

 

 

Pirmi žingsniai, kuriant savo infoverslo imperiją

Kaip sėkmingai pradėti savo infoverslą,
ir jau po keleto savaičių gauti pirmas pajamas,
net jeigu dabar pas jus nėra nieko, išsskyrus tik didelį norą

Kam skirti šie mokymai?

Naujokams - tam, kad jūs galėtumėte greitai nuo nulio pradėti savo infoverslą, turėdami maksimalius šansus sulaukti sėkmės ir kaip įmanoma greičiau pradėtumėte gauti pajamų.

Pažengusiems - tam, kad jūs galėtumėte išplėstumėte savo verslo vysymo įrankių arsenalą, papildydami jį efektyviais nemokamais arba nebrangiais interneto verslo instrumentais.

Infoverslo mokytojams - tam, kad jūs galėtumėte šių mokymų metu gautą instrukciją perduoti savo mokiniams ir padėti jiems greitai pasiekti kitą lygį.

Verslininkams- tam, kad išmokti infoverslo technikas pritaikyti savo esamų verslų efektyviasniam vystymu.

Tinklinės rinkodaros verslininkams - norintiems tinkamai ir kokybiškai išnaudoti internetą savo komandos didinimui.

Apie ką tai?

 

Sveiki, aš Jurijus Clavas. Greičiausiai, jeigu Jūs esate šiame puslapyje, tai jau šiek tiek žinote apie mane, jeigu ne - plačiau galite pasiskaityti čia.

2010 metais man pirmą kartą teko susiduri su infoverslo sąvoka ir suprasti jo galimybes tiek kaip atskiros verslo šakos, tiek ir derinyje su kitomis verslo formomis, kurias tuo metu vysčiau ar vystau dabar. Tais metais aš pradėjau savo pirmus žingsnius infoverslo pasaulyje ir sugebėjau nuo nulio be kažkokio ypatingo startinio kapitalo išvystyti jį iki realias pastovias pajamas duodančio verslo.

Kam aš tai pasakoju? Tikrai ne tam, kad norėčiau pasipuikuoti savo pasiekimais. Aš noriu parodyti, kad jeigu tai pavyko man (ir beje ir kitiems žmonėms, kuriuos asš supažindinau ir padėjau išmokti infoverslo žingsnių), tai ir Jūs sugebėsite tai padaryti.

Jūs irgi galite sukurti savo sėkminga infoverslą!
tereikia tik paimti paruoštą ir mėgintą modelį, ir nuosekliai panaudoti ji savo infoverslui.

Tačiau, aš taip pat suprantu ir tai, kad sudėtingiausia yra žengti pirmus žingsnius. Pradžia nuo nulio iki pirmų daugiau mažiau pastebimų, bent jau kelių tūkstančių litų per mėnesį, pajamų, Toliau, jau turitn minimalias stabilias pajamas yra lengviau.

Į mane būna kreipiasi žmonės būtnet su tokiu prašymu - padėk pradėti. Tačiau mano asmeninio infoverslo koučingo ir mentorystės paslaugos naujokams gali būti brangios, tas suprantama.

Todėl aš nusprendžiau pateikti detalią nuoseklią instrukciją apie tai, kaip pradėti savo infoverslą. Tai viena iš strategijų, kaip aš pradėčiau jį nuo nulio, jeigu daryčiau tai dabar.

Kas bus šiuose mokymuose?

mOKYMus sudarys 5 moduliai:

 

Temos pasirinkimas

Šio modulio metu Jūs tiksliai suformuluosite savo infoverslo srities tematiką. Išsigryninsite kokioje srityje norėtumėte kurti infoverslo produktus ir teikti paslaugas. Atrasite savo stipriasias puses, bei psichologiškai pasiruošite kitiems žingsniams.

Kliento Portretas

Šiame modulyje Jūs nustaysite, kokie būtent klientai reikalingi Jums. Jūs susikursite aiškų savo būsimų klientų paveikslą ir suprasite, kaip turite pozicionuoti save. Praktinių užduočių metu Jus tiksliai identifikuosite savo tikslinės grupės "skaudulius", svajones, suprasite kuo galie būti jiems naudingi.


srauto generavimas

Šio modulio metu Jūs suplanuosite praktinius žingsnius paleidžiant savo svetainę (blogą), sudarysite video įrašų jūsų temoje planą, pasirengsite savo kanalą youtube, savo el.pašto rinkodaros sistemą ir laiškų serijas bei suplanuosite kontaktų rinkimo (registracijos) puslapius.

Socialiniai komentarai

Socialiniai tinklai tokie, kaip Facebook, Twitter, Google Plus yra galingas įrankis infoverslinkui, kuris padeda didinti puslapių lamkomumą ir randamumą. Tad, šio modulio metu jūs išmoksite integruoti socialinius komentarus į savo svetaines, nustatyti kryžminio informacijos skelbimo (cross-posting) funkcijas, kad straipsniai bei kita informacija būtų skleidžiama kuo didesniu kanalų skaičiumi. O taip pat praktikuositės skatinti jūsų lankytojų komentavimo, dalinimosi veiksmus.

tiklsinių kontakų rinkimo puslapis

Jūsų registracijos puslapis - tai ta vieta, kur Jūs siūlote klientui savo dovaną, nemokamą medžiagą, mainais už jo kontaktus. Nuo šio puslapio kokybės ir "traukos jėgos" priklauso lankytojo sprendimas palikti savo kontaktus ar ne.

Šiame modulyje jūs išmoksite kurti patrauklius registracijos puslapius, kurie efektyviai dirbs jums. Kai tik Jūs paleisite puslapį, panaudodami šiame modulyje gautas žinias bei įrankius, kuriais išmoksite naudotis, ir pademonstruosite juos savo galimiems klientams, Jūsų kontaktų bazė pradės augti ne kasdien, o kas valandą.

pirmieji prenumeratoriai

Iki šio modulio Jūs jau būsite pilnai pasirengę paskelbti apie save pasauliui. Tad jame mūsų dėmesys bus skirtas tam, kad gauti pirmuosius potencialius klientus, kontaktus į jūsų bazę. Čia Jūs išmoksite kaip reklamuoti jūsų registracijos svetainę nemokamais ir mokamais būdais. Taip pat surinksite pirmuosius atsiliepimus apie savo produktą. Ir daug daug rašysite.

darbas su baze

Tik kontaktų kaupimas bazėje neduos norimo rezultato. Tad pats laikas pradėti dirbti su ja, todėl šio modulio metu jūs aktyviai darbuositės tam, kad savo esamiems prenumeratoriams pateikti kuo daugiau vertės ir susitiprinti jų pasitikėjimą jumis bei ryšį.

bazinis produktAs

Kadangi iki šio modulio Jūs jau būsite nuėję nemažą kelią ir pradėję kaupti potencialių klientų bazę, pats laikas sukurti mokamą produktą. Čia Jūs tuo ir užsiimsite, sugalvosite jo pavadinimą, turinį, parašysite pardavimų tekstą, nustatysite kainą, pagalvosite dovanas ir t.t. Žodžiu atliksite visus veiksmus, leisiančius Jums pasiruošti savo pirmojo produkto sukūrimui.

pardavimai

Štai ir išsvajotas momentas! Jūs imsitės pirmųjų savo produkto pardavimų. Šiame modulyje Jūs paskelbsite savo prenumeratoriams apie jūsų kūrinį. Taip pat suplanuosite pardavimų skatinimo strategiją, paleisite produkto pardavimų mašiną bei ją automatizuosite.

Slaptas prenumeratorių rinkimo būdas
Nr. 1

Slaptas prenumeratorių rinkimo būdas
Nr. 2

Slaptas prenumeratorių rinkimo būdas
Nr. 3

 

Mokymuose, be bendrų įprastų veiksmų kontaktų rinkimui, Jūs sužinosite tris efektyvius, slaptus būdus, kurie duoda fantastinį augimą, tačiau, kuriais naudojasi toli gražu ne visi infoverslininkai.

Čia jo neskelbiu specialiai, kad be Jūsų, jų nesužinoti kiti ;)

Tapdami šių mokymų dalyvių, Jūs galėsite efektyviau pritraukti savo potencialius klientus, išnaudodami svertus, kurių kiti nemato.

Papildomi moduliai, skirti GOLD IR PREMIUM dalyviams garantuos greitesnį ir efektyvesniį jūsų tikslų pasiekimą

efektyvi Google reklama

Vienu iš efektyviausių mokamų reklamos būdų internete yra laikoma Google Adwords reklama. Kaip ją tinkamai naudotis, siekiant geresnių rezultatų versle? Kaip tik to ir mokinsitės šiame modulyje.

koučingas - kaip padėti pasiekti daugiau?

Kai Jūs jau turite pirmų rezultatų savo srityje, ir žmonės vertina Jūsų duodamas ekspertines žinias, galite žengti kitą žingsnį pasiūlyti koučingo ir mentorystės savo nišoje paslaugas. Šis modulis bus kaip tik apie tai, kaip Jums tapti tokiu ekspertu ir kaip naudoti koučingo technikas, aktyvų klausimąsi padedant jūsų klientams pasiekti geresnių rezutlatų.

 

Kaip jums ryžtis išleisti tokią pinigų sumą už kažkokius mokymus!?

Vienas iš svarbių faktorių, skiriančių sėkmingus žmones nuo 95% statistinių yra tai, kad jie labai aiškiai supranta skirtumą tarp IŠLAIDŲ ir INVESTICIJŲ. Ypač, kai tai susiję su investicijomis į save, savo įgūdžių lavinimu, savo lygio kėlimu kokioje nors srityje.

Kaip mąsto paprastas žmogus, sužinojęs apie eilinį seminarą, kuris gali būti jam naudingas: - Ne, aš dabar tam neturiu pinigų, tai per daug didelės išlaidos.

Sėkmingo žmogaus mąstymo skirtumas tame, kad jis žiūri į tokius dalykus būtent kaip į investicijas į save. Jis mąsto taip: - Šiandien aš investuoju į savo išsilavinimą 1000 Eur, rytoj man tai atneš 10000 Eur. Puiku, imu!

Kol Jūs neišmoksite matyti skirtumo tarp IŠLAIDŲ ir INVESTICIJŲ Į SAVE, tol ir liksite savo sename lygyje.

Sėkmingi žmonės mokosi pastoviai. Jie investuoja į tai didelius pinigus, kartais paskutinius, atsisakydami sau būtiniausių dalykų.

Aš žinau pavyzdžius pažįstamų žmonių, kurie skolinosi po 10-20 tūkstančių dolerių tam, kad nuskristi į mokymus. Pvz.: Roberto Kijosakio, JAV. Kartais jie net nežinodavo, kaip atidavinės šiuos pinigus, bet neabejojo, kad tai teisingas sprendimas.

Visi aplinkiniai, žinoma, sukiojo pirštu prie smilkinio, vadinadami tokius žmones išprotėjusiais. Tik štai, po kurio laiko, tie žmonės "kažodėl" "staiga" ir "netikėtai" pakildavo aukščiau visų aplinkinių pagal pajamų, laisvo laiko ir socialinės sėkmės lygį.

Per paskutinius 2013 metus aš asmeniškai investavau į save ne mažiau, kaip 3000 eur - aplankiau ir išklausiau tiek gyvai, tiek įrašuose dešimtis mokymų ir seminarų. Daugelis mano pažįstamų nesuprasdavo, kai aš vykdavau į eilinį seminarą už kelis tūkstančius litų ar eurų. Tačiau aš gerai žinau skirtumą tarp IŠLAIDŲ ir IRNVESTAVIMO į save.

Esu tikri, kad ir Jūs suprantate šį skirtumą.

 

 

Kaip vyks mokymai?

Mokymai vyks internetu gyvų webinarų transliacijų bei skype konferencijų metu, kurios vyks 2-3 kartus per savaitę. bendra momymų trukmė 4 savaitės, kurių metu dalyviais gaus visų 12 modulių žinias, o Gold ir Premium dalyviai papildomai dalyvaus Skype konferencijose, kur mokinsis konkrečių įrankių naudojimo praktikoje.

Mokymai sukurti tokiu būdų, kad norite jūs to ar ne, tačiau jau mokymų metu jūs pradėsite gauti realių rezultaų. Tai mes jums garantuojame!

Ką jūs gausite mokymų metu?

#1. Pasirinksite konkrečią savo infoverslo nišą

#2. Parengsite pirmus kokybiškus nemokamus produktus kontaktų rinkimui

#3. Pradėsite kaupti savo kontaktų bazę

#4. Sukursite savo bazinį infoproduktą

#5. Pradėsite generuoti nemokamą lankytojų srautą į savo svetaines

#6. Surengsite savo webinarą

#7. Automatizuosite savo verslą

#8. Praktikoje pritaikysite gautas žinias, parduodami savo sukūrtus produktus

 

Kiek kainuoja šie mokymai?


Pasirinkite Jūsų dalyvavimo mokymuose variantĄ

 

Bazinis dalyvavimo variantas
STANDARTINIS

 

397 EUR
297 EUR
9 pagrindiniai moduliai
3 slapti moduliai
2 papildomi moduliai
kONSPEKTAI
MOKYMŲ AUDIO/VIDEO ĮRAŠAI
KURSAS "eL. PAŠTO RINKODARA PRAKTIKOJE" (vertė 29 EUR)
Apmokymas dirbti įrankiais (vertė 289 EUR)
Asmeninis koučingas iki pirmo produkto sukūrimo (vertė 579 EUR)
397 EUR
297 EUR
Populiariausias variantas
AUKSINIS

 

697 EUR
497 EUR
9 pagrindiniai moduliai
3 slapti moduliai
2 papildomi moduliai
KONSPEKTAI
MOKYMŲ AUDIO/VIDEO ĮRAŠAI
KURSAS "eL. PAŠTO RINKODARA PRAKTIKOJE" (vertė 29 eur)
Apmokymas dirbti įrankiais (vertė 289 eur)
Asmeninis koučingas iki pirmo produkto sukūrimo (vertė 579 eur)
697 EUR
497 EUR
Didžiausia vertė
PREMIUM

 

1097 EUR
897 EUR
9 pagrindiniai moduliai
3 slapti moduliai
2 papildomi moduliai
KONSPEKTAI
MOKYMŲ AUDIO/VIDEO ĮRAŠAI
KURSAS "eL. PAŠTO RINKODARA PRAKTIKOJE" (vertė 29 EUR)
Apmokymas dirbti įrankiais (vertė 289 EUR)
Asmeninis koučingas iki pirmo produkto sukūrimo (vertė 579 EUR)
1097 EUR
897 Eur

Ar tai to verta?

Pagalvokite patys, jeigu jūs mesite iššūkį sau ir sukursite savo naujos pajamų šaltinio pagrindą, šaltinio, kuris ateityje, gali duoti 1-2 tūkstančius litų pajamų, jums skiriant tam vos keletą valandų per dieną. Šaltinio, kuris taip pat gali tapti ir rimtas pajamas duodančiu pinigų vamzdžiu. Jeigu šių mokymų dėka Jūs išmoksite surinkti 1000 ar daugiau potencialių klientų bazę ir Jūs padarysite tik vieno 29 eur vertės produkto pardavimą, Kiek Jūs galėsite udžirbti? Ar šis žingsnis bus to vertas?

Paskaičiuokime! Jūs išsiųsite 1000 laiškų. Tikėtina, kad atidarytų laiškų skaičius bus 20-30% (200-300 žmonių). Vidutinis pardavimų procentas statistiškai sudaro 3-7%, taigi, Jūsų produktč nupirks 6-20 žmonių ir Jūs uždirbsite 174 - 580 eur išsiuntę tik vieną laišką su produkto už 29 eur pasiūlymu.

O jeigu įvertinti dar ir išankstinius, papildomus bei pakartotinius laiškus tiems, kas neatidarė ankstesnių, o taip pat pirkimus tiesiogiai per produkto puslapį iš natūralaus lankytojų srauto, bei partnerių padarytus pardavimus, tai Jūsų pajamos mažiausiai galės siekti 868-1158 eur.

Ir tai turint 1000 žmonių tikslinių. kontaktų bazę

Įspūdinga, tiesa?

Mes padėsime Jums išmokti būtent tų veiksmų, kuriuos darydami jūs galėsite pasiekti visų šių aprašytų rezultatų.

 

Rezultato garantija!

garantijaVisiems mūsų mokymams, seminarams ir produktams. Dalyvaukite visuose mokymuose, atlikite visas užduotis ir gaukite rezultatą, kurį garantuojame, kad pasieksite.

Jeigu po šių mokymų Jums nepadarys įspūdžio gautos žinios ir rezultatai, mes be klausimų grąžinsime Jums 100% Jūsų sumokėtų pinigų. Be kliūčių. Be problemų. Be nereikalingų klausimų. Galiausiai, jeigu Jūs nepasiekėte tų rezultatų, kuriuos žadėjome, tai neesame verti Jūsų pinigų.

Mes vertiname Jūsų laiką ir lėšas!

Deja, jeigu Jūs nuspręsite, kad mūsų mokymai, praktikos ir strategijos Jums netinka, mes daugiau negalėsime nieko Jums parduoti iš savo mokymų ir medžiagos.

 

 

 

Dovanos Jums

Be to priklausomai nuo dalyvavimo lygio, jūs gausite dovanų, kurių vertė daugiau nei 800 eur!

praktiniai mokymai "el.pašto marketingas praktikoje"

Autorius: Jurijus Clavas

Kaina: 29 eur (visiems dalyviams - NEMOKAMAI)

techninių įrankių praktinių žingsnių mokymai

Lektorius: Jurijus Clavas

Kaina: 289 eur (Gold ir Premium dalyviams - NEMOKAMAI)

Asmeninis koučingas ir mentorystė

Koučingo specialistas: Jurijus Clavas

Kaina: 579 eur (Premium dalyviams - NEMOKAMAI)

Pasižiūrėkite kokius atsiliepimus paliko mūsų Kitų mokymų dalyviai

Beata Nicholson
apie "Gyvenimo būdo transformaciją"
Kristina Lazickaitė
apie "Gyvenimo būdo transformaciją"

Man mokymai labai patiko. Jie apima labai daug gyvenimo sričių, leidžia išsigryninti savo tikslus, išmėginti naujus dalykus, skatina svajoti.

Labai svarbu atlikti visas užduotis be išimties ir su užsidegimu, nes tik tai leidžia pajusti gyvenimo žavesį. 21 diena mokymams iš tiesų netrumpas laiko tarpas, bet ką reiškia visą gyvenimą po jų „nesiliauti gyventi“.

Manau tam padėtų šių užduočių nuolatinis kartojimas, bent po užduotį per savaitę, žinoma skaičiuojant ritinių ritualų.
Donatas Brikas
apie "Laiko proveržį"
Elena Smilgevičiūtė
apie "Gyvenimo būdo transformaciją"

Paskutinioji Gyvenimo būdo transformacijos (GBT) užduotis – parašyti atsiliepimą apie mokymus.

Šią užduotį kaip ir visas kitas užduotis, kurias reikėjo atlikinėti, noriu atlikti kuo geriau ir su didžiuliu malonumu bei nedideliu liūdesiu, taip, liūdesiu, nes tai reiškia, kad mokymai baigėsi, ir nuo šiol transformuosiuosi be niekieno pagalbos. Mokymuose dalyvauti paskatino draugas, atsakydamas į vieną mano komentarą bendrame susirašinėjime, kuriame pasakiau, kad visoms savo norimoms veikloms atlikti, man gyvenime nepakanka laiko. Atsakydamas jis man atsiuntė nuorodą apie šiuos mokymus.

Tą minutę, žinoma, neradau laiko paskaityti, bet prisiminiau apie juos po kelių dienų. Perskaičiau aprašymą ir supratau, kad privalau juose sudalyvauti, nes ne tik kad pajaučiau, kad iš jų gausiu daug naudos, bet ir dėl to, kad mokymai skelbė, jog bus labai stiprūs, ir ne lengvi. Pagalvojau sau: “na kas ten gali būti tokio sunkaus” ir pasidarė labai smalsu. Noras sau darkart įrodyti, kad bet kokius sunkumus galiu nugalėti, noras patirti nepatirtų emocijų, įgyti naujų žinių bei noras išmokti kryptingai siekti savo tikslų, paskatino padaryti sprendimą pasiryžti. Taigi užsiregistravau ir su nekantrumu laukiau mokymų pradžios. Jau gavusi pirmąsias užduotis supratau, kad teks keisti savo įpročius, daryti tai, ko iki šiol nesu dariusi, ir atsisakyti kai kurių gyvenimo silpnybių, be kurių sunkiai įsivaizdavau savo dieną.

Kasdien prisidėdavo vis naujų ir naujų užduočių, o tos, kurios buvo užduotos pradžioje jau nebeatrodė reikalaujančios tiek pastangų, kiek jų reikėjo prasidėjus mokymams. Sunku apsakyti tą puikų jausmą, kuomet atsisėdi vakare apibendrinti savo dieną, ir supranti, kad dabar padarai daugiau negu padarydavai iki mokymų, kad patyrei emocijų, kurių niekada nebuvai patyręs, kad būtent užduotys ir pastangos jas atliekant pažadino prisnūdusį vidinį ir išorinį pasaulį, sukonkretino senus ir išgrynino naujus tikslus, parodė, kad tam tikrų įpročių dėka šiame gyvenime galime atrasti sau daugiau prasmės ir paskatino į gyvenimą pažiūrėti kūrybiškiau ☺

Jeigu Jūs jaučiate, kad Jums reikia iššūkių, kad šiandien esate nevisai toje vietoje, kurioje norėtumėte būti, kad nesigauna suderinti visų norimų dalykų, nes viskam neužtenka laiko, kad stinga savikontrolės ir disciplinos, kad norėtumėte pagerinti savo planavimo įgūdžius, sužadinti kūrybiškumą, mokėti šiame bėgančiame gyvenime kokybiškai atsipalaiduoti bei norite išmokti daryti krūvą kitų dalykų, kurie veda į KOKYBIŠKESNĮ gyvenimą, šie mokymai yra tikrai Jums.

Atrodytų, kad daugelį iš paminėtų dalykų galėtumėte padaryti ir patys be niekieno pagalbos, bet ar nemanote, kad jeigu jų nedarote dabar, kad taip niekada ir nepradėsite? Atsakykite nuoširdžiai sau į šį klausimą, ir tai turėtų būti Jūsų atsakymas, ar Jums reikia šių mokymų. Aš prisipažinau sau, kad srityse, kurias apima mokymai man reikia stumtelėjimo ir aš jį gavau. Būtent už tai ir noriu padėkoti!

Sėkmės visiems ieškant savo gyvenimo kelio ir būdų pasiekti užsibrėžtus tikslus ☺
Gintarė Petkevičiūtė
apie "Laiko proveržį"

Apie mano laiką, jo planavimą ir 10 dienų patyrimą

Esu iš tų, kurie mėgsta susigalvoti 100 reikalų ir dar plius vieną, kad tik nebūtų nuobodu. Mokykloje visada bandydavau kažką naują, ilgam neužtrukdama nė vienoje veikloje. Lankytų būrelių ir visokiausių prigalvotų reikalų sąrašas labai ilgas, taip susiformavo ir elgesio modelis: daug visko noriu DABAR.

Suprantu, kad prisiimtus įsipareigojimus reikia įvykdyti. Tačiau tik susirašius visus juos, supratau, kad tai užims daug savaičių. Supratau, kad kai kurie iš jų visiškai MANO PAČIOS prigalvoti darbai sau ir jų (niekam) dabar nereikia, kad vyktų tai, kas turi vykti įvairiuose procesuose ir veiklose. O svarbiausia kad jie velkasi paskui ir trukdo man ne tik pamatyti tai, ką aš veikiu, bet ir pagalvoti: iš tiesų, ko gi aš noriu?

Džiaugiuosi, kad pagaliau pažvelgiau tiesai į akis ir galiu sau pasakyti: PER DAUG. Šias 10 dienų buvau pažadėjusi sau daryti tik DARBUS ir skirti minimaliai laiko poilsiui ir pramogoms. Planavau, susiėmusi save į rankas, per 10-14 valandų koncentruotos veiklos per dieną, padaryti tai, kas neleido judėti pirmyn tokiu tempu, koks man labiausiai (pa)tiktų.

Supratau, kad mano laiko ir energijos vagys yra labai paprasti: nuolat skambantis telefonas su klausimais: “kaip sekasi?”, kitų sutartu laiku nepadaromi darbai, kurie “gadina” mano darbotvarkę ir nuotaiką; “degančiais” ir skubiais patampančios veiklos, kurios buvo nukeliamos vėlesniam laikui; vis “krentantys” darbai: skambutis, laiškas, pokalbis – nes “reikia”, nes “kitaip neišeina”; “argi sunku?”; “gal tau kažkada tai bus naudinga?”.

Per 10 dienų:
• pajudinau tai, ko labiausiai nesinorėjo judinti;
• mažiau dėmesio kreipiu į aplinkos trikdžius;
• daugiau laiko skiriu poilsiui darbo metu (trumpam atsipalaidavimui ir fiziniams pratimams);
• vizualizuoju savo dieną detaliai. Viskas vyksta taip, kaip mačiau (o ypač apie ką neigiamai pagalvojau);
• einu miegoti ir keliuosi rami, nes turiu pakankamai laiko;
• stengiuosi skubėti lėtai, nes taip daug greičiau;
• sakau “NE” (kartais net nelabai mandagiai) viskam, kas mane erzina ir kas trukdo veikti tai, kas suplanuota;

Mano uždaviniai:
• sumažinti “užsistovėjusius” darbus iki 0;
• prisiimti įsipareigojimus, pirmiausia atsakant sau: kam man to reikia?;
• kuo detaliau planuoti veiklas;
• didelius darbus, skaidyti mažais darbais;
• kas mėnesį pasidaryti darbų inventorizaciją;
• nuolat stebėti save: leisti pailsėti ir “nieko neveikti” arba paspausti, kad gaučiau daugiau pasitenkinimo; • atsisakyti to, kas atima energiją.

Ačiū lektoriams už priminimą, kad laikas yra reliatyvus ir kad jo ne/buvimas priklauso nuo to, kaip aš jį vertinu ir su juo elgiuosi.
Vita Surdokaitė
apie "Laiko proveržį"

Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi savimi ir savo grupės draugais, nes mums pavyko!

Šis kursas yra gerai struktūruotas, praktinis ir priverčiantis pasitempti.

Pasidariau 80% darbų, kurie kabėjo jau keletą mėnesių, atradau laiko primirštiems projektams ir strateginiams darbams. daugelį laiko planavimo principų ketinu taikyti ir toliau, o kai jausiu, kad vėl prisikaupė darbų, darysiu 10 dienų savarankišką Laiko Proveržį.

Ačiū!

Žiūrint į ankstesnių mokymų dalyvių rezultatus, pagalvokite, kokiais bus Jūsų rezultatai, atsižvelgiant į tai, kad šie mokymai vyks gyvai, bus efektyvesni ir stipresni.

Kaip tapti mokymų dalyviu?

Dabar pat, NEUŽDARYDAMI šio puslapio, paspauskite registracijos mygtuką.

Tam, kad Jums neBELIKTŲ klausimų, pateikiame sąrašą tų atsakymų, kurių dažniausiai reikia mokymų dalyviams!

Kam skirti šie mokymai?

Mokymai skirti žmonėms, norintiems išmokti realių veiksmų ir pasiekti realių rezultatų infoversle. Naujokams, norintiems infoversle pradėti gauti papildomų pajamų. Verslininkams, kurie norėtų išmokti infoverslo technikas pritaikytų savo esamų verslų efektyviasniam vystymu. Tinklinės rinkodaros verslininkams, norintiems tinkamai ir kokybiškai išnaudoti internetą savo komandos didinimui.

   

Kiek pinigų iš viso reikės išleisti?

Į mokymų kainą įskaičiuota viskas. Tad Jums reikės sumokėti tik mokymų kainą be jokių paslėptų mokesčių ar papildomų išlaidų.

   

Kiek laiko truks mokymai?

Mokymai truks 4 savaites.

   

Kaip vyks mokymai?

Mokymų metu kas savaite vyks 2-3 gyvus webinarus, o tarp jų atliekami webinarų metu parodyti veiksmai ir namų darbai.

   

Kas ves mokymus?

Mokymus ves Jurijus Clavas. Platesnę informaciją apie mokymų vedėjus skaitykite žemiu šiame puslapyje.

   

Kaip greitai man pavyks gauti realų rezultatų iš mokymų?

Šių mokymų tikslas - padėti Jums pasiekti realių rezultatų jau per pačius mokymus! O toliau, jau didinti apsukas. Kiek dideli jie bus, priklausys nuo to, kaip aktyviai ir pilnai Jūs atlikinėsite gautas užduotis.

   

Ar aš galėsiu grąžintis savo pinigus, jeigu mokymai pasirodys neefektyvūs?

Jeigu po mokymų Jūs nuspręsite, kad tai Jums nebuvo naudinga, ir kad, net atlikę visas užduotis, Jūs negalite pasiekti rezultato, tai mes iš karto pareikalavus grąžinsime Jums visus sumokėtus pinigus.

Kaip rodo ankstesnių mokymų praktika, dalyvis gali rasti krūvą priežasčių, kad nieko nedaryti, atsisakęs rezultatų, kurių sėkmingai siekia kiti dalyviai. Tai individualus kiekvieno pasirinkimas.

   

Ar po mokymų aš galėsiu toliau ugdyti savo naujus įpročius ir įgūdžius savarankiškai?

Mūsų mokymai - tai tik pirmas žingsnis jūsų augimo procese.

Pabaigus mokymus Jūs gausite užduočių konspektą, įrašus, kas leis jums toliau jas atlikinėti išmotus veiksmus. Jūs galėsite tai daryti savarankiškai, be jokios pašalinės pagalbos,tačiau mes suteiksime Jums dar 60 dienų nemokamų konsultacijų el.paštu ar skype.

   

Jeigu aš ir taip jau daug dirbu su savimi skirtingose sferos, kam man dalyvauti mokymuose?

Mokymų programa sukurta ne tik naujokamas, bet ir jau užsiimantiems infoverslu. Jeigu Jūs jau dalyvavote kituose mokymuose ir ir taip darote dalį iš šių mokymų užduočių, tai mūsų mokymų metu, Jūs galėsite dar labiau sustiprinti savo įgūdžius.

Na ir žinoma daug ką duoda komandinis darbas. Kolegos, kiti dalyviai, treneriai ir palaikymas - tai tie elementai, kurie tikrai duos Jums dar geresnį rezultatą.

   

Jeigu šie mokymai bus man per sunkūs?

Jūs, kaip niekas kitas, atsakote už savo poelgius, ir daug kas priklauso nuo Jūsų atsidavimo užduotimis mokymų metu. Ypač, jeigu Jūs naujokas.

Būtent todėl, kad pašalinti visas abejones, mes duodame 100% pinigų grąžinimo garantiją tuo atveju, jeigu Jums nesigaus. Tačiau mes visomis jėgomis stengsimės padaryti taip, kad Jūs gautumėte daugiau nei laukiate.

   

Aš neturiu pinigų mokymams. Galima aš pirma juose sudalyvausiu, o tada jeigu gausiu rezultatą, sumokėsiu?

Žinoma, galima padovanoti mokymus, kurie būtinai atvers Jums naujas galimybes, praktiškai privers Jus dirbti ir keistis, bet tai būtų neteisinga. Ir štai kodėl!

Jau seniai patikrinta ir pertikrinta - nemokamos žinios neveikia 97% atvejų. Nemokamuose mokymuose dalyviai nejaučia atsakomybės, įsipareigojimo, žinių ir veismų "troškimo", kurie duoda rezultatą.

Jeigu pas Jus daugiau nėra klausimų, tai dabar pat užsiregistruokite, ir mes atvesime Jus prie rezultato mokymų metu!

Kas veda mokymus?

Jurijus Clavas

Investuotojas, verslininkas, mokymų lektorius, infoverslu u

Šiuo metu Jurijus yra keleto verslų savininkas, Intelektualaus fitneso klubų asociacijos prezidentas, labdaros paramos fondo "Europa Pasauliui" steigėjas, blogo "Sėkmės pamokos” autorius, asmenybės tobulėjimo bei tinklinės rinkodaros mokymų projekto Momenton bendraautorius, interneto kursų "El.pašto marketingas praktikoje", "Laiko valdymo pagrindai", "Laiko proveržis", "Gyvenimo būdo transformacija", "Asmeninių finansų valdymas", "10 žingsnių pinigų link", "MLM koučingas" autorius.

Jurijus yra sertifikuotas Roberto Kijosakio metodiką Europoje atstovaujančios kompanijos Invisible99 dėstytojas, koučingo specialistas, taip pat koučingo įrankio Points of You praktikas.

Dar keletas atsiliepimų, kuriuos paliko ankstesnių mokymų dalyviai

Sigita Matulevičienė
apie "Laiko proveržį"

Esu patenkinta kursais, išties gana efektyviai ėmiau tvarkytis su užmestais darbais.

Bėda, kad kursų pabaigoje jau atostogavom LT, paskui dar šventės, kai planuose darbo nebuvo, ir, jaučiu, vėl išsimušiau iš ritmo... taigi, kursą pasikartosiu jau nuo rytojaus, o ne po mėnesio ar dviejų:) iš kursų pradžioj susidaryto darbų sąrašo padariau apie pusę, neskaitant, kad vis įsiterpdavo naujų užduočių. deja, įpračius ne taip lengva laužyti, o kadangi esu prie laiko chuliganų, tai reiks kažkokius rimtus paskatinimus/bausmes sau susigalvot. ir vienąkart išjungt gmail (jau kokius 10 metų el. paštas būna įjungtas pastoviai) ir FB (irgi įjungtas pastoviai), nes laiko suryja begales... tikrai rekomenduoju kursus besijaučiantiems paskendusiais darbuose. padeda susitrūkturizuoti diena ir išsigryninti, kas svarbu:)
Marius Čepulis
apie "Laiko proveržį"

Buvau ir esu labai skeptiškas visokio plauko panašaus tipo mokymams, seminarams. Ir čia dalyvavau, nes vienas žmogus, kuriuo pasitikiu parekomendavo. Ai, pagalvojau, kas bus tas bus, paimsiu ir sudalyvausiu - vis kažkokia įvairovė.

Taigi po 10 dienų mokymų, žiūriu į savo seniai užmestų darbų išbraukytą (pabaigtų) sąrašą, į darbus kuriuos atidėliojau iki paskutinės, o dabar gražiai surikiuotus ir pradėtus vykdyti, nu ir kų galiu paporyt - veikia šitie mokymai. Jei jiems (kursams) atsiduodi, vykdai visas, atrodo tokias įprastas ir logiškas užduotis viskas einasi daug lengviau nei galvoji. Tie baisūs darbų baubai virsta nuolankiomis vištomis, gražiai sutupdytomis ant laktų ir laukiančios eilės padėti kiaušinį - rezultatą.

Galvojau na kaip gi šitie lektoriai nuotoliniu būdu paims ir pamokys mane, seną skeptiką įspirti sau į sėdimąją - juk šito mums dažniausiai trūksta postūmio ir motyvacijos? Ir nežinau, kaip, bet jiems nejučia, nejučia ėmė ir pavyko. Ir dabar su malonumu darau tai ko anksčiau niekas nebūt privertęs daryt - dirbti darbus kuriuos reikia padaryt laiku, o ne paskutinę sekundę :)

Ačiū ir sėkmės lektoriams.
Ilzė Butkutė
apie "Laiko proveržį"

Šiandien pamąsčiau, kad anksčiau Laikas mano gyvenime buvo it koks neapsisprendęs meilužis – čia yra, čia nėra; kai nori jo, jis kažkur kitur, kai Laikas skambina tau į duris – tu jau eini į kairę nuo jo: su kokiu Facebook’u, Gmail’u, Skype’u ar kita nereikšminga ypata, tik ir siekiančia sugundyti tave, nekaltą malonumus sunkiai kontroliuojančią būtybę.

Mano santykiai su Laiku buvo migloti, ir apie laimingą ateitį kartu nė nesvarsčiau: maniau, visas mūsų gyvenimas (kurį bet kuriuo atveju gyvensime daugiau mažiau kartu) bus toks – nei šioks, nei toks: vienas prie kito taikstysimės per sukąstus dantis, man kartais “skaudės galvą”, tačiau įtariau, kad jam “galvą skaudės” dažniau (“skaudančią galvą” naudoju kaip chrestomatinį atsisakymą turėti intymių santykių – nors išties nežinau, gal žmonės malonumų taip atsisako tik anekdotuose).

Taigi, Laikas nebuvo mylimiausias mano kompanionas. Nuolat jo alkau, tačiau gavusi, nebemokėdavau juo mėgautis – net tomis akimirkomis, kai nuoširdžiai džiaugdavausi jo draugija, mintyse sekundę kitą vis tiek pavirkaudavau, kad štai netrukus Laiko ir vėl nebus.

Ir staiga nūnai supratau, kur šuo pakastas mūsų įtemptuose, nelygiaverčiuose santykiuose.
Paaiškėjo, kad tai aš jam nebuvau ištikima.

Ekstremalūs laiko valdymo kursai, į kuriuos mane pakvietė Povilas, buvo kraštutinė, pareikalavusi išties daug jėgų ir energijos, ir vis tik – labai svarbi pažintis su tuo, kas lydi mane nuo gimimo ir lydės iki mano mirties – pačiu Laiku.

Turbūt panašiai jaučiasi poros, pavaikščiojusios pas gerą terapeutą.

Išmokau jį gerbti. Išmokau jį tausoti. Išmokau įžvelgti pozityviausias jo puses. Išmokau rodyti jam dėmesį. Išmokau jį netgi puoselėti. Ir žiūrėti jam tiesiai į akis.

Atrodo, mudu dar turime vilties.

Nes aš ką tik išgyvenau dešimt dienų trukusį medaus mėnesį – su savo Laiku ir pačia savimi.

PS. Per šį trumpą medaus mėnesį nuveikiau darbus, stovėjusius pusmetį, išmokau kasdien skirti laiko sau, pailsiu kur kas geriau, o streso lygis krito iki man dar nepatirto minimumo. O svarbiausia, kad išmokau atpažinti laiko vagis ir uždaryti jiems duris prieš pat nosį.
Artūras Pakėnas
apie "Laiko proveržį"

Šis senovės romėnų posakis tik patvirtina, kad laikas ir jo valdymas domina žmones nuo neatmenamų laikų. Todėl nenuostabu, kad ir aš nusprendžiau išspręsti vieną iš savo mažų problemų – milžinišką laiko trūkumą. Negaliu pasakyti, kad jau ilgą laiką pats nebandžiau susidėlioti darbų, planuoti jų, eiti į kompromisus su savo sąžine ir kitaip spręsti kylančias problemas, susijusias su laiko stoka. Bandžiau. Kas atspės rezultatą ?

Teisingai ! Man nepavyko !

Todėl nusprendžiau pasidomėti kas apie tai kalbama viešoje erdvėje. Radau eilę pasiūlymų lankyti laiko planavimo kursus. Pasidarė net kiek juokinga: kaip rasti laiko (bent vieną – dvi dienas) papildomiems kursams jei ir savo kasdieniams darbams laiko neturiu.

Ir čia – bičiulių dėka gautas pasiūlymas – webinaras „Laiko proveržis“. Su laiku čia buvo aišku, bet reikėjo išsiaiškinti ir ką reiškia webinaras. Pasirodo viskas paprasta: internetinis seminaras, po pusvalandį vakare. Seminaro metu girdėjome dėstytojų balsus, galėjome susirašinėti ir gauti raštišką informaciją. Tai turėjo daug privalumų: vakaro laikas, nedidelė trukmė, ir dalyvavimas sėdint ant savo sofkutės. Vaizdo nebuvimas leido net dalyvauti nesiskutus.

Nekomentuosiu dėstytojų kvalifikacijos. Galite patys pasiskaityti jų prisistatymus. Pridursiu tik tiek, kad viskas atitiko mano lūkesčius. Na aišku, žemė nepradėjo suktis apie savo ašį lėčiau ir paroje neatsirado 28 valandų. Tačiau pasirodo tikrai galima suspėti atlikti žymiai daugiau darbų per tą patį laiko vienetą. Kame fokusas? OK – išduosiu paslaptį ir gal kai kas dėl to atsisakys dalyvavimo seminare – tačiau esu geras.

Reikia tiesiog įprasti vykdyti dėstytojų teikiamus patarimus. Nuosekliai, nenutrūkstamai, sąžiningai. Man tai padėjo. Nepasakysiu kad įvyko stebuklas (netikiu stebuklais), tačiau, atrodo, paprasti patarimai, leido ir įprastinius dienos darbus atlikti, ir imtis senai atidėtų, beveik užmirštų darbų. Dar viena, tačiau būtina sąlyga: Jūs patys turite to labai norėti, sukaupti valią ir ryžtą būsimiems pokyčiams.

Jokie mokymai nepadės jei patys nedėsite visų pastangų.

Taigi, jei esate pasiryžę ir nusiteikę pokyčiams, pirmyn !
Eugenijus Bareiša
apie "Asmeninių finansų valdymą"

Šie mokymai buvo labai naudingi dėl to, kad teorija buvo pateikta labai glaustai ir aiskiai, be to, jai užtvirtinti, iškart buvo duotos praktinės užduotys ir patarimai.

Nors kai kurie kurso dalykai buvo žinomi anksčiau, bet ne visada žinojau, kaip tai įgyvendinti kasdieninėj veikloj.

Taip pat parinktas patogus laikas.

Ačiū

 

Jeigu Jūs tikrai siekiAte rezultATŲ, TAI DABAR PAT REGISTRUOKITĖS Į MOKYMUS IR TAI BUS PIRMAS ŽINGSNIS LINK jŪSŲ INFOVERSLO PRADŽIOS.

P.S. Pakaks laukti, kol aplinkybės susiklostys kaip norite Jūs! Kurkite aplinkybes patys! Paimkite savo gyvenimą į savo rankas! Niekas nepadarys tai už Jus, o mes Jums tame padėsime.