Konfidencialumo politika

Svetainės  www.clavas.eu konfidencialumo politika

Kokie duomenys surenkami svetainėje
Kokiu tikslu renkami duomenys
Kaip šie duomenys naudojami ir apsaugomi

Savanoriškai prenumeruojantis laiškus jūs nurodote savo vardą ir el.pašto adresą registracijos formoje.

Vardas naudojamas kreipiantis į jus asmeniškai, o jūsų el.pašto adresas tam, kad siųsti jums laiškus, svetainės naujienas, pasiūlymus dalyvauti rinkodaros tyrimuose, naudingą medžiagą, komercinius pasiūlymus.

Jūsų vardas ir el.pašto adresas neperduodami tretiems asmenims, jokiomis sąlygomis, išskyrus atvejus, susijusius su teisėsaugos reikalavimais. Jūsų vardas ir el.pašto adresas saugomi apsaugotuose serveriuose www.serveriai.lt ir naudojami pagal jų konfidencialumo politiką.

Jūs galite atsisakyti prenumeratos ir pašalinti savo vardą ir el.pašto adresą bet kuriuo momentu, paspaudę prenumeratos atsisakymo nuorodą, esančią kiekviename laiške.

Duomenys, išsiųsti jums užpildžius užklausimo formą, neišsaugomi serveryje, o siunčiami asmeniškai mums el.paštu. Šie duomenys naudojami, kaip ir bet kurie duomenys įprastame susirašinėjime el.paštu.

El. pašto adresas, gautas iš jūsų, kad sukurti jums vartotoją „Vartotojų zonoje“, naudojamas tam,  kad atsųsti jums slaptažodį, prieigai prie uždaros zonos. Uždaros zonos vartotojas turi prieigos apsaugą pagal prisijungimo vardą ir slaptažodį. Duomenys apsaugomi serverio saugumo priemonių. El.paštas taip pat gali būti naudojamas įprastam susirašinėjimui.

Svetainėje www.clavas.eu naudojami sausainėliai  (Cookies) ir Google Analytics tarnybos lankytojų duomenis.

Šių duomenų pagalba surenkama informacija apie lankytojų veiksmus turinio kokybės, svetainės naudojamumo gerinimo tikslais.

Jūs galite bet kuriuo metu pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad naršyklė blokuotų visus cookie failus ir perspėtų jus apie tokių failų siuntimą. Atminkite, kd tokiu atveju kai kurios funkcijos ir tarnybos gali neveikti tinkamu būdų.

Ši konfidencialumo politika taikoma tik svetainei www.clavas.eu

Šios politikos pasikeitimų atveju jus galėsite perskaityti apie juos mūsų svetainėje arba, spec. laiškuose gautuose į savo el. pašto adresą.

Norėdami susisiekti su mumis bet kokiais klausimais, jūs galite parašyti mums el. laišką adresu: jurijus@clavas.eu

Komentarai