Ryto video. Pinigai. Įžanga

Ryto video. Pinigai. Įžanga

Šiandien veždamas ryte vaikus į mokyklą ir darželį, nusprendžiau, kad laikas naujai rubrikai, kuria skirsiu tumpiems gyviems video reportažams, kur kas ryta dalinsiuosi su jumis mintimis apie pinigus, jų įdarbinimo būdus, verslo idėjas ir t.t. Šį video transliuosiu kiekvieną dieną rytais apie 9 val., Facebook like transliacijoje savo paskyroje. Bei vėliau skelbsiu ir čia, tad galsit jį peržiūrėti ir kitą dieną. Tikiuosi, kad šie trumpi 5-10 min. video bus Jums naudingi ir taps nauju Jūsų rytiniu ritualu, padėsiančiu pasisemti idėjų ir žinių investavimo, verslumo, namų verslo bei kitų pasyvių pajamų kūrimo būdų klausimais.
Pirmasis video jau laukia Jūsų.

Taigi šiame video padarėme trumpą įžangą į pagrindines turto klases, kur galite įdarbinti savo pinigus: Vertybinius popierius, Nekilnojamą turtą, Verslą, Žaliavas, Intelektinę Nuosavybę. Rytoj pradėsime pažindintis su jomis giliau. O kol kas komentaruose parašykite, kokios iš jų Jus domina labiausiai (bent jau kaip jaučiate šiuo metu).

NORITE GAUTI TOKIUS STRAIPSNIUS?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Prisijunkite prie kitų skaitytojų, kurie jau gauna mūsų naujienlaiškį ir mokykitės to, kaip kurti savo verslą, ugdyti asmenybę ir siekti užsibrėžtų tikslų.
Mes nekenčiame SPAM. Jūsų el. pašto adresas ar kiti duomenys nebus perduoti ar parduoti jokiems kitiems asmenimis.
Jurijus Clavas
Sekite mane:

Komentarai