10 dienų praktiniai mokymai internetu

"10 žingsnių pinigų link"

 

 


Jeigu Jūs kada nors sakėte sau...

...jeigu tik aš turėčiau daugiau laiko!

...jeigu tik aš turėčiau galimybė suspėti padaryti daugiau darbų!

...jeigu tik aš turėčiau papildomų pajamų šaltinių!

...jeigu tik aš galėčiau padidinti savo pajamas darbe!

...kaip visą tai galima suspėti padaryti?!

Tuomet Jums būtinai būtina dalyvauti šiuose mokymuose, kurių metu Jūs galėsite keletą kartų padidinti savo esamą darbo efektyvumą ir pasiekti įspūdingų finansinių rezultatų! 

Užduotis -
per 10 kurso dienų atpirkti investicijas į jį.


Pasiklausykite įvadini audio įrašą apie tai, kas ir kaip bus mokymuose.


Kam skirti šie mokymai?

 

Mūsų finansinė situacija, mūsų svajonės ir tikslai priklauso ne nuo "aplinkybių" ir "sėkmės", o nuo to, ką mes darome šiandien. Nuo to, kiek moki kelti sau užsavinius ir įvykdyti juos. Nepriklausomai nuo oro, nuotaikos ar gero žvaigdžių išsidėstymo danguje. Kai eini į prieki, per lietų, skausmą, vėją...Kai visi, kas pradėjo šį kelia su tavimi, jau seniai į viską spjovė ir atsisakė savo Svajonės, o tu toliau eini pirmyn! Su kiekviena diena artėjant prie savo tikslo.

Šiuose mokymuose mes padarysime pirmus žingsnius (kurie duos konkrečius finansinius rezultatus!) ilgame, bet labai idomiame kelyje link finansinės sėkmės. Kelią įveiks einantis, bet pirmas žingsnis visada pats sudėtingiausias, todėl mano užduotis šiuose mokymuose padėti jums padaryti tuos keletą pirmų žingsnių. Taip, kad toliau jūs jau drąsiai galėtumėte savarankiškai judėti toliau.

Ir aŠ garantuojU, kad Žmogus, kuris praeis visĄ mokymŲ programĄ ir atliks visas užduotis PILNAI, ĮGYS ĮGŪDŽIŲ, KURIE PADĖS JAM NE TIK ATPIRKTI ŠIŲ MOKYMŲ KAINĄ, BET IR TOLIAU DIDINTI SAVO PAJAMAS.


Kas bus šiuose mokymuose?

Šie mokymai bus įdomūs, sunkūs ir efektyvūs. Per šį laiką mes nueisime tą sudėtingą kelią, kurį nueiti daugeliui žmonių trunka ilgus metus nesėkmingų bandymų kažkaip pakeisti savo finansinę situaciją į gerą. Tačiau dykaduonius perspėju iš karto: jeigu Jūs nedarysite visų užduočių, tai jūs niekada negalėsite pasiekti trokštamų rezultatų.

Mokymų metu mes ugdysime tas pačias savybes, kurias Jūs senai norėjote savyje pamatyti.

Tie, kas išliks iki pabaigos ir atliks kokybiškai VISAS užduotis - gaus aiškią, veikiančią judėjimo link finansinės sėkmės sistemą!

Su tokia sistema Jūsų tolimesnis kelias karjeroje, versle ir bendrai gyvenime bus gerokai lengvesnis ir įdomesnis, nei iki tol.

Mano sėkmės formulė

 

Tie, kas dalyvauja mano ir mano partnerių mokymuose asmenybės augimo temomis, ir verslo vystymo taip pat, greičiausiai jau mintinai išmoko mano pagrindinę sėkmės formulę: Sėkmė = (Asmenybė + Įgūdžiai)*VEIKSMAI. Veiksmai - ta formulės dalis, kurią aš vadinu "mobilizacija". Kai kurie net pradėjo ją naudoti, ir kažkodėl ne iš šio ne iš to per trumpą laiko tarpą pasiekė rezultatų, kurių anksčiau siekė mėnesiais ar metais.

 

Taigi "mobilizacijos" formulė labai paprasta - jeigu jums reikia pasiekti kažkokį gana sudėtingą tikslą ir jūs galbūt dabar net nežinote nuo ko pradėti - pradėkite veikti!

 

Daug...iš karto...visais frontais..Negalvojant apie tai - ką man daryti - šitą ar aną, o galbūt pradėti nuo to, arba visai parukyti, savaitėlę pamedituoti ir t.t. Pradedame daryti VISKĄ ir IŠ KARTO!

 

Prisimename viską, ką jūs žinote apie laiko planavimą ir planavimo efektyvumą, atjungiame visus šalutinius "dirgiklius" - telefoną, skype, facebook ir t.t. Įjungiame savyje "mobilicacijos" jungiklį. Darome. Gauname grįžtamąjį ryšį (dažnai nepatį maloniausią.) Koreguojame ir vėl darome. Ir taip, kol visada nepradės suktis pagal mus, tiesiog dėl to, kad kitaip niekaip.

 

Kai suprantam, kad jūs betkokia kaina pasieksite savo tikslą ir pasirengę sutelkti tam, neadekvačiai didelias pastangas, pasaulis pradeda derintis prie jūsų - atsiranda reikalingi resursai, sutinkami žmonės, atrodytų iš niekur atsiranda energija.

Gali būti, yra ir kit keliai - bet man (ir daugeliui kitų sėkmingų žmonių, kuriuos aš žinau ir stebiu), veikia būtent ši strategija.

Pakaks sėdėti vietoje - įjunkite savyje "mobilizaciją"!!!

Šiandien atėjo laikas judėti pirmyn!

Dabar atėjo laikas priimti sprendimą!

Dabar pats laikas, pradėti keistis tam, kad užsitikrinti geresnę ateitį!

Kaip jums PASIRĮŽTI išleisti PINIGUS kažkokiEMs mokymAMs!?

Vienas iš svarbių faktorių, skiriančių sėkmingus žmones nuo 95% statistinių yra tai, kad jie labai aiškiai supranta skirtumą tarp IŠLAIDŲ ir INVESTICIJŲ. Ypač, kai tai susiję su investicijomis į save, savo įgūdžių lavinimu, savo lygio kėlimu kokioje nors srityje.

Kaip mąsto paprastas žmogus, sužinojęs apie eilinį seminarą, kuris gali būti jam naudingas: - Ne, aš dabar tam neturiu pinigų, tai per daug didelės išlaidos.

Sėkmingo žmogaus mąstymo skirtumas tame, kad jis žiūri į tokius dalykus būtent kaip į investicijas į save. Jis mąsto taip: - Šiandien aš investuoju į savo išsilavinimą 1000 Litų, rytoj man tai atneš 10000 Lt. Puiku, imu!

Kol Jūs neišmoksite matyti skirtumo tarp IŠLAIDŲ ir INVESTICIJŲ Į SAVE, tol ir liksite savo sename lygyje.

Sėkmingi žmonės mokosi pastoviai. Jie investuoja į tai didelius pinigus, kartais paskutinius, atsisakydami sau būtiniausių dalykų.

Aš žinau pavyzdžius pažįstamų žmonių, kurie skolinosi po 10-20 tūkstančių dolerių tam, kad nuskristi į mokymus. Pvz.: Roberto Kijosakio, JAV. Kartais jie net nežinodavo, kaip atidavinės šiuos pinigus, bet neabejojo, kad tai teisingas sprendimas.

Visi aplinkiniai, žinoma, sukiojo pirštu prie smilkinio, vadinadami tokius žmones išprotėjusiais. Tik štai, po kurio laiko, tie žmonės "kažodėl" "staiga" ir "netikėtai" pakildavo aukščiau visų aplinkinių pagal pajamų, laisvo laiko ir socialinės sėkmės lygį.

Per paskutinius 2013 metus aš asmenšikai investavau į save ne mažiau, kaip 10 000 Lt - aplankiau ir išklausiau tiek gyvai, tiek įrašuose dešimtis mokymų ir seminarų. Daugelis mano pažįstamų nesuprasdavo, kai aš vykdavau į eilinį seminarą už kelis tūkstančius litų ar eurų. Tačiau aš gerai žinau skirtumą tarp IŠLAIDŲ ir INVESTAVIMO į save.

Esu tikras, kad ir Jūs suprantate šį skirtumą.

 

Kaip vyks mokymai?

Mokymai vyks 10 dienų interneto pagalba. 10 dienų Jūs el.paštu gausite užduotis bei gyvų mokymų audio įrašus, kur bus aptariamos dienos užduotis.

Už kiekvienos dienos užduotis reikės atsiskaityti specialiai sukurtoje uždaroje grupėje, pateikiant jų atlikimo rezultatus.

Mokymai sukurti tokiu būdų, kad norite jūs to ar ne, tačiau ATSAKINGAI ATLIKDAMI VISAS GAUTAS UŽDUOTIS, jŪS NEIŠVENGIAMAI PADIDINSITE SAVO PAJAMAS. Tai AŠ jums garantuoju!

Ką jūs gausite mokymų metu?

#1. Išmoksite kokybiškai planuotis savo darbus

#2. Atrasite būdų, kaip udžirbti daugiau dabartinėje veikloje (darbe ar versle)

#3. Susidarysite papildomų pajamų kūrimo planą

#4. Sužinosite, kaip efektyviausia rasti pirmų klientų naujoje veikloje

#5. Pagerinsite savo dabartinės profesijos žinias

#6. Realiai veiksite pagal nusimatytą planą, o ne tik žiūrėsite į jį.

 

Kiek kainuoja šie mokymai?

PIRMIEMS 10 2 DALYVIŲ
TIK
127 EUR

tik dabar jūs turite puikią galimybę gauti net tik šiuos mokymus, bet ir krūvą dovanų (vertė virš 100 Eur)!

 
 

Ar tai to verta?

Pagalvokite patys, kokią naudą Jūs gausite, jeigu nuosekliai atikdami mokymų užduotis sugebėsite uždirbti daugiau?

Paskaičiuokime! Jeigu Jūsų pajamos po šių mokymų padidės 100-200 Eur/mėn. (tokia yra mokymų kaina, o juk tikslas yra juos atpirkti ;) , ar tai bus naudinga Jums? Jeigu Jūs taikydami mokymuose gautas žinias ir veikdami pagal susidarytą planą, susikursite papildomą pajamų šaltinį, kuris neš jums 1000 ar daugiau litų, ar šios 10 dienų bus vertos to?

Įspūdinga, tiesa?

Aš padėsiu Jums padirbėti būtent su tais įgūdžiais, kuriuos lavindami ir naudodami toliau, Jūs galėsite pasiekti tokių, o kai kas gal ir dar didesnių rezultatų.

 

Rezultato garantija!

garantijaVisiems mokymams, seminarams, audio ir video produktams noriu suteikti Jums 90 dienų tam, kad Jūs įsisavintumėte juos ir suprastumėte sau, kiek stipriai jie veikia būtent Jums.

Dalyvaukite visuose webinarus arba perklausykite jų įrašus, atlikite visas užduotis. Padarykite, kad tai veiktų JUMS. 

Jeigu Jūs nebūsite patenkinti turiniu ir rezultatais, aš be jokių klausimų grąžinsiu Jums 100% pinigų. Be kliūčių. Be problemų. Be papildomų klausimų. Galų gale, jeigu aš nedaviau Jums tų rezultatų, kuriuos žadėjau, tai neesu vertas Jūsų pinigų.

Aš vertinu Jūsų laiką ir lėšas!

Deja, jeigu Jūs nuspręsite, kad mano modeliai, praktikos ir strategijos Jums netinka, aš daugiau negalėsiu Jums parduoti nieko iš mūsų produktų ar mokymų.

Bet tai dar ne VISKAS!!!

Aš esu taip tvirtai įsitikinės šių mokymų galia, kad esu pasirengęs žengti dar vieną didelį žingsnį!

Jeigu Jūs nuspręsite, kad šie mano mokymai NEpateisino Jūsų lūkesčių, Jūs galėsite gauti BETKURĮ mano infoproduktą visišai nemokamai, kaip moralinės žąlos kompensaciją!

Ką tai reiškia Jums? Tai reiškia, kad Jūs absoliučiai visais atvejais laimėsite! Arba Jūs daug kartų atpirksite savo investicijas į mokymus, arba, jeigu Jums nors kažkas nepatiks, Jūs gausite visus Jūsų pinigus atgal + tas žinias, kurios taip pat liks Jums po šio seminaro + bet kurį mano produktą visiškai nemokamai!

 

Dovanos nuo MANĘS

Be to AŠ parengIAU jums dovanas, kurių bendra vertė yra daugiau nei 100 eurų!

3 asmeninės koučingo sesijos

Koučingo specialistas: Jurijus Clavas

Kaina: 130 Eur (Jums - NEMOKAMAI)

 

Pasižiūrėkite kokius atsiliepimus paliko ankstesnių Mūsų mokymų dalyviai


Eugenijus Bareiša
apie "Asmeninių finansų valdymą"

Šie mokymai buvo labai naudingi dėl to, kad teorija buvo pateikta labai glaustai ir aiskiai, be to, jai užtvirtinti, iškart buvo duotos praktinės užduotys ir patarimai.

Nors kai kurie kurso dalykai buvo žinomi anksčiau, bet ne visada žinojau, kaip tai įgyvendinti kasdieninėj veikloj.

Taip pat parinktas patogus laikas.

Ačiū
Violeta Zinevičienė
apie "Asmeninių finansų valdymą"

Po šio kurso didžiausią pamoką gavau, kaip priminimą, kad negalima laikyti vyro savo"aktyvu", moterims, kurios rūpinasi namais ir nedirba, nes vyras uždirba, pati suvokiu, kad tai labai labai rizikinga moteriai, tai ačiū , Jurijau, už šį įspėjamąjį skambutį :)

Plius pratybos padėtų pamatyti realią finansinę padėtį, ypač kai padariau metinį biudžetą irsudėliojau ir numatomas pajamas ir išlaidas, kaip šaltas dušas, o prieš tai galvojau, kad viskas visai normaliai pas mane, opasirodo reikia ieškoti papildomų pajamų šaltinių :)
Aleksandras Gedminas
apie "Asmeninių finansų valdymą"

Šiuose mokymuose dalyvauti privertė finansinė padėtis, pas mane jinai tikrai nepavydėtina.

Teko ieškoti ką ir kaip daryti. Ir štai pakliuvau į šiuos mokymus. Negaliu sakyti, kad netyčia tipo „aš čia pro šalį ėjau“, bet nedaug trūko ir būčiau prašovęs pro šalį.

Dėka Jurijaus geranoriškumo ir supratimo gavau šansą sudalyvauti mokymuose ir pataisyti savo situaciją. O tai man labai reikėjo, beja ir dabar reikia, nes tokie dalykai per vieną dieną nepasidaro.

Kaip ir mokymai kurie truko 6 dienas. Kiekvieną dieną trumpi, turiningi, informatyvus patarimai ką ir kaip daryti. Konkrečios namų darbų užduotys kurias reikia padaryti iš kart, o ne ryt, poryt ar kada turėsiu laiko. Patogus ir abipusiškas bendravimas internetu, pakartotiniai audio įrašai kuriuos galima perklausyti dar kartą.

Trumpai tariant man labai patiko ir nesigailiu, kad dalyvavau ir rekomenduoju visiems. Visiems kas nori ką nors padaryti dėl savęs ar dėl savo šeimos.

Visiems sėkmės.


Žiūrint į ankstesnių mokymų dalyvių rezultatus, pagalvokite, kokiais bus Jūsų rezultatai.

Kaip DALYVAUTI MOKYMUOSE?

Dabar pat, NEUŽDARYDAMI šio puslapio, paspauskite registracijos mygtuką.

Tam, kad Jums neliktų JOKIŲ klausimų, pateikiU sąrašą tų atsakymų, kurių dažniausiai reikia mokymų dalyviams!

Kam skirti šie mokymai?

Mokymai skirti žmonėms, norintiems padidinti savo esamas pajamas. Nesvarbu ar jūs samdomas darbuotojas, ar laisvosios profesijos atstovas, ar verslininkas, jeigu manote, kad jums reikia įgūždių, kurie leis uždirbit daugiau - šie mokymai Jums.

   

Kiek pinigų iš viso reikės išleisti?

Išskyrus pačių mokymų kainą, Jums gali tekti išleisti papildomai pinigų, jeigu jų prireiks Jūsų pasirinktiems papildomų ar dabartinių pajamų didinimo veiksmams. Konkrečią reikalingų investicijų sumą (jeigu tokia bus reikalinga pagal Jūsų planą), jūs įsivertinsite mokymų metu ir tuomet spręsite ar tai jums tinka ar geriau ieškoti alternatyvaus kelio.

   

Kiek laiko truks mokymai?

Mokymai truks 10 dienų vakarais, 21.00 val.

   

Kaip vyks mokymai?

Mokymai vyks internetu, kur kasdieną vakarinių webinaru metu Jūs gausite dienos užduotis už kurias turėsite atsiskaityti iki kitos dienos webinaro. Kartu su Jumis užduotis atlikinėsiu ir aš pats.

   

Kas ves mokymus?

Jurijus Clavas, platesnę informaciją apie mane skaitykite žemiau šiame puslapyje.

   

Kaip greitai man pavyks gauti realų rezultatų iš mokymų?

Šių mokymų tikslas - padėti Jums pasiekti realių rezultatų jau per pačius mokymus! O toliau, jau didinti apsukas. Kiek dideli jie bus, priklausys nuo to, kaip aktyviai ir pilnai Jūs atlikinėsite gautas užduotis.

   

Ar aš galėsiu grąžintis savo pinigus, jeigu mokymai pasirodys neefektyvūs?

Jeigu mokymų metu Jūs nuspręsite, kad tai Jums neįdomu ir neefektyvu, ir kad, net atliekant visas užduotis, Jūs negalite pasiekti rezultato, tai mes iš karto pareikalavus grąžinsime Jums visus sumokėtus pinigus.

Kaip rodo ankstesnių mokymų praktika, dalyvis gali rasit krūvą priežasčių, kodėl nieko nedaryti, atsisakęs rezultatų, kurių sėkmingai siekia kiti dalyviai. Tai individualus kiekvieno pasirinkimas.

   

Ar po mokymų aš galėsiu toliau ugdyti savo naujus įpročius ir įgūdžius savarankiškai?

Šie mokymai - tai tik pirmas žingsnis jūsų įgūdžių augimo procese.

Pabaigus mokymus Jūs gausite užduočių konspektą, kuris leis jums toliau jas formuoti įgytus įgūdžius. Jūs galėsite tai daryti savarankiškai, be jokios pašalinės pagalbos.

   

Jeigu aš ir jau ir taip valdau savo finansus ar turiu keletą pajamų šaltinių, kam man dalyvauti mokymuose?

Mokymų programa sukurta ne tik naujokams, bet ir jau pažengusiems dalyviams. Jeigu Jūs jau dalyvavote kituose panašiuose mokymuose ir jau darote tam tikrus veiksmus, tai šių mokymų metu, Jūs galėsite dar labiau sustiprinti savo įgūždius bei gaunamus rezultatus.

Na ir žinoma daug ką duoda komandinė atmosfera. Kolegos, kiti dalyviai, treneris ir vienas kito palaikymas - tai tie elementai, kurie tikrai duos Jums dar geresnį rezultatą, be to įneš ir varžymosi azarto ;)

   

Jeigu šie mokymai bus man per sunkūs?

Jūs, kaip niekas kitas, atsakote už savo poelgius, ir daug kas priklauso nuo Jūsų atsidavimo užduotimis mokymų metu. Ypač, jeigu Jūs naujokas.

Būtent todėl, kad pašalinti visas abejones, aš duodu 100% pinigų grąžinimo garantiją tuo atveju, jeigu Jums nesigaus. Tačiau aš visomis jėgomis stengsiuos padaryti taip, kad Jūs gautumėte daugiau nei laukiate.

   

Aš neturiu pinigų mokymams. Galima aš pirma juose sudalyvausiu, o tada jeigu gausiu rezultatą, sumokėsiu?

Žinoma, galima padovanoti mokymus, kurie būtinai atvers Jums naujas galimybes, praktiškai privers Jus dirbti ir uždirbti, tačiau tai būtų neteisinga. Ir štai kodėl!

Jau seniai patikrinta ir pertikrinta - nemokamos žinios neveikia 97% atvejų. Nemokamuose mokymuose dalyviai nejaučia atsakomybės, įsipareigojimo, žinių ir veismų "troškimo", kurie duoda rezultatą.

Jeigu pas Jus daugiau nėra klausimų, tai dabar pat užsiregistruokite, ir AŠ PADĖSIU jUMS PASIEKTI rezultatĄ mokymų metu!

Kas veS mokymus?

Jurijus Clavas

Investuotojas, verslininkas, mokymų lektorius.

Šiuo metu Jurijus yra keleto verslų savininkas, Intelektualaus fitneso klubų asociacijos prezidentas, labdaros paramos fondo "Europa Pasauliui" steigėjas, blogo "Sėkmės pamokos” autorius, asmenybės tobulėjimo bei tinklinės rinkodaros mokymų projekto Momenton bendraautorius, interneto kursų "El.pašto marketingas praktikoje", "Laiko valdymo pagrindai", "Laiko proveržis", "Gyvenimo būdo transformacija", "Asmeninių finansų valdymas", "10 žingsnių pinigų link", "MLM koučingas" autorius.

Jurijus yra sertifikuotas Roberto Kijosakio metodiką Europoje atstovaujančios kompanijos Invisible99 dėstytojas, koučingo specialistas, taip pat koučingo įrankio Points of You praktikas.

 

ŠTAI DAR keletas atsiliepimų, IŠ KITŲ MŪSŲmokymų dalyviŲ

Beata Nicholson
apie "Gyvenimo būdo transformaciją"


Sigita Matulevičienė
apie "Laiko proveržį"

Esu patenkinta kursais, išties gana efektyviai ėmiau tvarkytis su užmestais darbais.

Bėda, kad kursų pabaigoje jau atostogavom LT, paskui dar šventės, kai planuose darbo nebuvo, ir, jaučiu, vėl išsimušiau iš ritmo... taigi, kursą pasikartosiu jau nuo rytojaus, o ne po mėnesio ar dviejų:) iš kursų pradžioj susidaryto darbų sąrašo padariau apie pusę, neskaitant, kad vis įsiterpdavo naujų užduočių. deja, įpračius ne taip lengva laužyti, o kadangi esu prie laiko chuliganų, tai reiks kažkokius rimtus paskatinimus/bausmes sau susigalvot. ir vienąkart išjungt gmail (jau kokius 10 metų el. paštas būna įjungtas pastoviai) ir FB (irgi įjungtas pastoviai), nes laiko suryja begales... tikrai rekomenduoju kursus besijaučiantiems paskendusiais darbuose. padeda susitrūkturizuoti diena ir išsigryninti, kas svarbu:)Donatas Brikas
apie "Laiko proveržį"
Kristina Lazickaitė
apie "Gyvenimo būdo transformaciją"

Man mokymai labai patiko. Jie apima labai daug gyvenimo sričių, leidžia išsigryninti savo tikslus, išmėginti naujus dalykus, skatina svajoti.

Labai svarbu atlikti visas užduotis be išimties ir su užsidegimu, nes tik tai leidžia pajusti gyvenimo žavesį. 21 diena mokymams iš tiesų netrumpas laiko tarpas, bet ką reiškia visą gyvenimą po jų „nesiliauti gyventi“.

Manau tam padėtų šių užduočių nuolatinis kartojimas, bent po užduotį per savaitę, žinoma skaičiuojant ritinių ritualų.
Vita Surdokaitė
apie "Laiko proveržį"

Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi savimi ir savo grupės draugais, nes mums pavyko!

Šis kursas yra gerai struktūruotas, praktinis ir priverčiantis pasitempti.

Pasidariau 80% darbų, kurie kabėjo jau keletą mėnesių, atradau laiko primirštiems projektams ir strateginiams darbams. daugelį laiko planavimo principų ketinu taikyti ir toliau, o kai jausiu, kad vėl prisikaupė darbų, darysiu 10 dienų savarankišką Laiko Proveržį.

Ačiū!
Artūras Pakėnas
apie "Laiko proveržį"

Šis senovės romėnų posakis tik patvirtina, kad laikas ir jo valdymas domina žmones nuo neatmenamų laikų. Todėl nenuostabu, kad ir aš nusprendžiau išspręsti vieną iš savo mažų problemų – milžinišką laiko trūkumą. Negaliu pasakyti, kad jau ilgą laiką pats nebandžiau susidėlioti darbų, planuoti jų, eiti į kompromisus su savo sąžine ir kitaip spręsti kylančias problemas, susijusias su laiko stoka. Bandžiau. Kas atspės rezultatą ?

Teisingai ! Man nepavyko !

Todėl nusprendžiau pasidomėti kas apie tai kalbama viešoje erdvėje. Radau eilę pasiūlymų lankyti laiko planavimo kursus. Pasidarė net kiek juokinga: kaip rasti laiko (bent vieną – dvi dienas) papildomiems kursams jei ir savo kasdieniams darbams laiko neturiu.

Ir čia – bičiulių dėka gautas pasiūlymas – webinaras „Laiko proveržis“. Su laiku čia buvo aišku, bet reikėjo išsiaiškinti ir ką reiškia webinaras. Pasirodo viskas paprasta: internetinis seminaras, po pusvalandį vakare. Seminaro metu girdėjome dėstytojų balsus, galėjome susirašinėti ir gauti raštišką informaciją. Tai turėjo daug privalumų: vakaro laikas, nedidelė trukmė, ir dalyvavimas sėdint ant savo sofkutės. Vaizdo nebuvimas leido net dalyvauti nesiskutus.

Nekomentuosiu dėstytojų kvalifikacijos. Galite patys pasiskaityti jų prisistatymus. Pridursiu tik tiek, kad viskas atitiko mano lūkesčius. Na aišku, žemė nepradėjo suktis apie savo ašį lėčiau ir paroje neatsirado 28 valandų. Tačiau pasirodo tikrai galima suspėti atlikti žymiai daugiau darbų per tą patį laiko vienetą. Kame fokusas? OK – išduosiu paslaptį ir gal kai kas dėl to atsisakys dalyvavimo seminare – tačiau esu geras.

Reikia tiesiog įprasti vykdyti dėstytojų teikiamus patarimus. Nuosekliai, nenutrūkstamai, sąžiningai. Man tai padėjo. Nepasakysiu kad įvyko stebuklas (netikiu stebuklais), tačiau, atrodo, paprasti patarimai, leido ir įprastinius dienos darbus atlikti, ir imtis senai atidėtų, beveik užmirštų darbų. Dar viena, tačiau būtina sąlyga: Jūs patys turite to labai norėti, sukaupti valią ir ryžtą būsimiems pokyčiams.

Jokie mokymai nepadės jei patys nedėsite visų pastangų.

Taigi, jei esate pasiryžę ir nusiteikę pokyčiams, pirmyn !Jeigu Jūs tikrai siekaite rezultATŲ, TAI DABAR PAT REGISTRUOKITĖS Į MOKYMUS IR TAI BUS PIRMAS ŽINGSNIS LINK jŪSŲ PAJAMŲ AUGIMO.

P.S. Pakaks laukti, kol aplinkybės susiklostys, taip, kaip Jums norisi! Kurkite aplinkybes patys! Pagaliau, paimkite, savo gyvenimą į savo rankas! Niekas nepadarys tai už Jus, o aš Jums tame padėsiu.