4 esminiai žingsniai tampant sėkmingu investuotoju į NT

4 esminiai žingsniai tampant sėkmingu investuotoju į NT

4 esminiai žingsniai tampant sėkmingu investuotoju į NT

Kodėl dauguma investuotoju pradeda nuo paskutinio žingsnio ir susimauna

Daugelis žmonių nori sėkmingai investuoti į nekilnojamą turtą. Tačiau problema yra tai, kad vidutinis žmogus pradeda nuo paskutinio investavimo ciklo žingsnio, vietoje to, kad pradėti nuo pirmo. Būtent dėl to, jie dažnai sulaukia nesėkmės.

Koks yra paskutinis žingsnis? NT objektas.

Tai atrodytų prieštarauja sveikam protui, tačiau nekilnojamo turto objektas yra mažiausiai svarbi dalis tampant sėkmingu investuotoju. Tiesa sakant, jūs galite turėti vieną iš geriausių objektų pasaulyje, tačiau jeigu jūs neatliksite trijų gyvybiškai svarbių žingsnių prieš tai, kai įsigysite šį objektą, tikėtina, jums tai taps didžiuliu nusivylimu

Pateikiame jums keturis esminius žingsnius, kuriuos Robertas Kijosakis, populiarus JAV investuotojas, verslininkas bei bestselerių finansinio raštingumo tema autorius, nurodo, kaip reikalingus, siekiant tapti sėkmingais investuotojais į nekilnojamą turtą. 

1 žingsnis: Susikurkite savo asmeninę investavimo filosofiją

Yra posakis „Nėra problematiškų NT objektų; yra tik problematiški savininkai“.

Visuomet atsiras tinkamas savininkas bet kokiam objektui, štai kodėl yra svarbu nustatyti kokio tipo savininkas esate, prieš tai, kai pradėsite investuoti jūsų sunkiai uždirbtus (arba jūsų investuotojų sunkiai uždirbtus) pinigus į investicinę NT nuosavybę. 

Investavimas yra gyvenimo būdas, ir jūs privalote nustatyti, kokio gyvenimo būdo jūs siekiate.

Keletas svarbių klausimų, kuriuos galite užduoti sau:

  • Ką norite, kad NT suteiktų jums?
  • Kur norite nuvykti savo investicinės kelionės metu?
  • Su kuo norite dirbti kartu?
  • Kam norite eikvoti savo laiką?

Vienoje radijo laidoje apie nekilnojamą turtą pasakojo istoriją apie NT investuotoją, kuris uždirbo 1 milijoną $ per metus. Laidos vedėjai labai norėjo su juo susitikti, nes daugumai jų klausytojų buvo įdomu sužinoti, kaip gauti tokio dydžio pajamas iš NT. Tačiau kai jie susitiko, viskas apsivertė aukštyn kojomis, nes pasirodė, jog jis dirba po 16 valandų per dieną, 7 dienas per savaitę, ir nekenčia savo gyvenimo. Pinigai nebuvo problema. Jo asmeninė investavimo filosofija nesutapo su jo pasirenkamų objektų ir jų dislokacijos realybe. 

Tuo tarpu yra kitų investuotojų, kurie mėgaujasi tokiu darbu ir investavimo būdu. Viskas susiję su tuo, ko jūs siekiate gyvenime. Jūsų, kaip NT investuotojo misija – įsitikinti, kad aiškiai suvokiate, kas jūs esate, ko tikitės iš nekilnojamo turto, ir tuomet užsitikrinti, kad įsigyjate tai, kas tinka pagal šią filosofiją. 

2 žingsnis: Nuspręskite kokioje rinkoje jūs norite būti

Dar vienas posakis, kurį mėgsta Robertas Kijosakis yra „Gyvenk, kur norisi gyventi; investuok, kur yra prasmė.“

Daugelis galvoja, kad jie turi investuoti tik savo kaimynystėje. Nors tai gali būti gera idėja, ji nebūtinai vienintelė teisinga. Vietoje to, jūs turėtumėte rasti rinką, kuri atitinka jūsų asmeninę investavimo filosofiją. 

Pavyzdžiui, jeigu jūsų asmeninė investavimo filosofija yra investuoti, siekiant kasmėnesinio pinigų srauto, neturi per didelės prasmės investuoti į eilę objektų su agresyviu, dideliu skolos svertu, kuris neleistų gauti pinigų srauto. Taip pat nebūtų prasmės investuoti į  pervertintą rinką, kur kainos neleistų išgauti teigiamo pinigų srauto.

Vietoje to,  jums reikėtų rasti tinkamą rinką, kuri turėtų gerą įperkamumą ir pinigų srautą, net tuo atveju, jeigu kainos smarkiai nebrangs. Pinigų srauto investuotojams, tai puiki rinka. Spekuliantams ir augimo investuotojams, tai košmaras. Tačiau jūs tai suprantate tik tuomet, kai žinote kokio tipo investuotoju norite būti. 

3 žingsnis: Suburkite savo komandą

Kaip yra sakęs Roberto Kijosakio turtingasis tėtis, „Verslas ir investavimas yra komandinis sportas“. Tam, kad būti sėkmingais bet kokioje rinkoje, ypač toje, kurioje patys negyvenate, jums reikia tinkamos komandos. 

Ši komanda turi apimti teisininką, finansininką,  buhalterį, ir NT agentą ir/arba brokerį, ir jūs turite stipriai jais pasitikėti, priimdami iš jų ekspertų patarimus apie jūsų rinką ir apie objektus, kurių ieškosite.

Be komandos, jūs rizikuojate padaryti dideles klaidas.

4 žingsnis: Įsigykite tinkamą NT objektą

Galiausiai, ir tik po to, kai susikursite savo asmeninę investavimo filosofiją, rasite tinkamą rinką, ir subursite savo komandą, jūs turėtumėte pradėti ieškoti sandorių. 

Ir jeigu jūs atliksite 1-3 žingsnius, nebus sunkus rasti tinkamą objektą.

Na, o jeigu norite daugiau pagilinti investavimo į NT įgūdžius ir išmokti praktinių strategijų, pasidomėkite mūsų kursu Investavimo į NT paslaptys“, kurį rasite adresu www.ntpaslaptys.lt

Straipsnio originalas: http://starfish.academy/lt/4-esminiai-zingsniai-tampant-sekmingu-investuotojui-i-nt/

NORITE GAUTI TOKIUS STRAIPSNIUS?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Prisijunkite prie kitų skaitytojų, kurie jau gauna mūsų naujienlaiškį ir mokykitės to, kaip kurti savo verslą, ugdyti asmenybę ir siekti užsibrėžtų tikslų.
Mes nekenčiame SPAM. Jūsų el. pašto adresas ar kiti duomenys nebus perduoti ar parduoti jokiems kitiems asmenimis.
Jurijus Clavas
Sekite mane:

Komentarai