„Namų verslo paslaptys“ startuoja audio formate

„Namų verslo paslaptys“ startuoja audio formate

Tadam! Kaip ir buvau minėjęs, startuojame su dar viena nauja rubrika, skirta jums! Namų verslo paslaptys arba Klauskite Jurijaus, rubrika, kurioje pateiksiu atsakymus į jūsų pačių užduodamus klausimus ir juos galėsite gauti audio formatu! Kokie tai bus klausimai, kokios temos? Verslumas, lyderystė, namų verslo formos, žinoma detales diktuosite jūs, siųsdami savo klausimus, į kuriuos ir stengsiuosi atsakyti pasinaudodamas savo patirtimi šiose sferose, savo mentorių pagalba bei įžvalgomis iš mokymų, seminarų, kuriuose nuolat lankausi, nes ir toliau tobulėju tose srityse, kurios svarbios man. Taigi trumpas pirmasis audiokastas jūsų dėmesiui, su detalesne informacija.

Jūsų klausimų laukiu el.paštu: klausk@clavas.eu arba Twitter (klausdami nurodykite žymę #KlauskJurijaus)

O, jeigu naudojate naudojatės iphone, galite klausytis mūsų naujos rubrikos „Namų verslo paslaptys (Klauskite Jurijaus)“ tiesiai telefone! Gaukite naujausius audio įrašus su aktualiais klausimais ir atsakymais. Tam tiesiog užsiprenumeruokite šio podkasto įrašus čia: https://itunes.apple.com/lt/podcast/sekmes-pamokos-nuo-jekaterinos/id1007352449

 

 

NORITE GAUTI TOKIUS STRAIPSNIUS?
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Prisijunkite prie kitų skaitytojų, kurie jau gauna mūsų naujienlaiškį ir mokykitės to, kaip kurti savo verslą, ugdyti asmenybę ir siekti užsibrėžtų tikslų.
Mes nekenčiame SPAM. Jūsų el. pašto adresas ar kiti duomenys nebus perduoti ar parduoti jokiems kitiems asmenimis.
Jurijus Clavas
Sekite mane:

Leave a comment

Name
E-mail
Website
Comment